24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaIspanijaPlanuojamas draudimas rūkyti visuose baruose ir restoranų terasose ir elektrinių cigarečių rūkymo...

Planuojamas draudimas rūkyti visuose baruose ir restoranų terasose ir elektrinių cigarečių rūkymo apribojimai

- Advertisement 3-


Vakar (pirmadienį) spaudos konferencijoje Ispanijos sveikatos apsaugos ministrė Mónica García paskelbė įsipareigojimą įgyvendinti ilgai atidėliotą 2021-2025 m. išsamaus rūkymo prevencijos ir kontrolės plano projektą. Trejus metus neveikusiame plane siūloma uždrausti rūkyti barų ir restoranų terasose, taip pat paplūdimiuose ir privačiuose automobiliuose.

Garsija patvirtino, kad ketina kuo greičiau tai įgyvendinti visoje šalyje, įskaitant Kanarų salas, ir toliau nustatant nerūkymo vietas, nors pabrėžė, kad kiekvienas atvejis bus vertinamas individualiai dėl galimo išplėtimo. Baruose ir restoranuose turės būti įrengtos rūkymo vietos atokiau nuo bet kokių stalų ir kitų klientų atvirose ar uždarose terasose arba iš viso už patalpų ribų. Negalime atsukti nugaros vienintelei priemonei, kuri gali padėti gyventojams nugyventi daugiausiai gyvenimo metų ir pagerinti jų gyvenimo kokybę”, – sakė ji.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

García taip pat paaiškino, kad į planą bus įtrauktas garinimo reguliavimas, siekiant apriboti jo naudojimą, ypač daug dėmesio skiriant vienkartiniams prietaisams. Europoje sutariama priimti griežtesnes priemones dėl jų neigiamo poveikio aplinkai.

„Įprastiniai garinimo prietaisai iš tiesų turi būti įtraukti į teisinę sistemą, tačiau lygiai taip pat, kaip ir kitiems tabako gaminiams”, – gynėsi naujai paskirtas sveikatos apsaugos valstybės sekretorius Javieras Padilla.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos