24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaIspanijaIspanijos vyriausybė patvirtino prieštaringai vertinamą "Aena" oro uosto mokesčių padidinimą

Ispanijos vyriausybė patvirtino prieštaringai vertinamą „Aena” oro uosto mokesčių padidinimą

- Advertisement 3-


Ministrų taryba pritarė kasmetinei „Aena” mokesčių peržiūrai ir patvirtino, kad 2024 m. oro uosto mokesčiai bus padidinti 4,09 %. Šis sprendimas, paskelbtas praėjusių metų liepą, sukėlė organizacijų, įskaitant Turizmo tarybą ir Oro linijų asociaciją (ALA), taip pat tokių oro linijų kaip „Ryanair”, pyktį

Pareigūnai aiškina, kad peržiūrėdami tarifus, kurie įsigalios nuo kovo mėn., jie rėmėsi Nacionalinio statistikos instituto (INE) paskelbtais rodikliais. Pradinė gauta vertė buvo 3,5 %, o po patikslinimų ji bus 4,09 %, t. y. vienam keleiviui tenkantis mokestis padidės 40 centų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jie priduria, kad Kanarų ir Balearų salų oro uostuose taikomos nuo 15 iki 70 % nuolaidos, „atsižvelgiant į skrydžius dėl bendrojo intereso priežasčių”.

Ministrų taryba taip pat paaiškino, kad „Aenos oro uostai išliks konkurencingiausi Europoje”. Jie pabrėžia, kad Madrido ar Barselonos skrydžių masto kaina yra iki 60 % mažesnė nei Londono Hitrou, Paryžiaus Šarlio de Golio, Frankfurto ir Amsterdamo Šipolio oro uostuose.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos