26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasDėl pasų kontrolės Kanarų salų oro uostuose britams teks laukti ilgesnėse eilėse

Dėl pasų kontrolės Kanarų salų oro uostuose britams teks laukti ilgesnėse eilėse

- Advertisement 3-


Į Kanarų salas keliaujantys britai susidūrė su ilgomis pasų patikros eilėmis, todėl JK poilsiautojai susirūpino ir skundėsi, kad tenka laukti didelėse eilėse. ES šalių piliečiai šį procesą įveikia sklandžiai, o britai, kurie po „Brexit” tapo trečiųjų šalių piliečiais, prieš įvažiuodami į bet kurią ES valstybę narę, įskaitant Ispaniją, privalo atlikti kruopščią pasų kontrolę.

Nepaisant to, kad britų keliautojai sutinka su šiomis procedūromis, vis dar nerimaujama dėl ilgų laukimo laikotarpių. Šie kelionės išbandymai tęsiasi nuo oficialaus Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES, dėl kurių nukentėjo šimtai tūkstančių britų keliautojų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kanarų oro uostuose užsitęsusios kelių mėnesių eilės, o ne ES šalių keleivių kontrolės spūstys vadinamos „nesąmone”.

Į Ispaniją, kuri yra nuolat britų mėgstama kelionių kryptis, kasmet atvyksta nemažai turistų iš Jungtinės Karalystės, ir keliautojai, atvykę į įvairius populiarius įvažiavimo į šalį punktus, susiduria su panašiomis problemomis.

Didėjantį keliautojų iš Jungtinės Karalystės nepasitenkinimą lemia tai, kad jie vis labiau gailisi dėl sprendimo išstoti iš ES. Nepaisant Rishi Sunako teiginių, kad „Brexit” Jungtinei Karalystei reiškia daug naudos, didelė dalis gyventojų su tuo nesutinka.

Pagal naujausios „YouGov” apklausos rezultatus daugiau nei pusė išreiškė hipotetinį pageidavimą likti ES. Pažymėtina, kad maždaug 55 % respondentų nurodė, jog balsuotų už pasilikimą, ir tik 31 % pasisakė už pasilikimą ES, jei būtų surengtas dar vienas referendumas.

Be to, apklausos duomenys rodo padidėjusį britų polinkį likti ES. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) pabrėžia neigiamas ekonomines išstojimo iš ES pasekmes: nuo 2019 m. BVP augimas sumažės 0,4 %.

Nesiliaujant iššūkiams, su kuriais susiduria į ES atvykstantys britų keliautojai, artėjantis įvažiavimo ir išvažiavimo sistemos įgyvendinimas teikia pokyčių vilčių.

Įdiegus įvažiavimo / išvažiavimo sistemą, į ES atvykstantys Jungtinės Karalystės ir kitų šalių keliautojai gali tikėtis supaprastintų procesų, nebereikės ilgai laukti, nes rankinis pasų antspaudavimas taps nebereikalingas, o iki tol, didėjant turistų skaičiui, padėtis tik blogės.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock