25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasMirė viena iš Loro parko gorilų Šoršas, sulaukęs 50 metų

Mirė viena iš Loro parko gorilų Šoršas, sulaukęs 50 metų

- Advertisement 3-


Loro Parque” išplatino liūdną pranešimą, kad vakar, trečiadienį, mirė vienas ilgiausiai Tenerifės zoologijos sode gyvenusių gyvūnų. Viena iš parko gorilų Šoršas kovo mėn. atšventė 50 gimtadienį, kuris yra labai svarbus, nes šių žinduolių vidutinė gyvenimo trukmė yra 37 metai. Pareiškime rašoma:

„Visi Loro Parque šeimos nariai nuoširdžiai liūdime dėl mūsų mylimos gorilos Šoršo mirties. Kovo mėnesį Šoršui sukako 50 metų ir jis buvo seniausia iš Loro parke gyvenančių gorilų grupės, su mumis praleidęs daugiau kaip 27 metus.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„Jis turėjo puikų charakterį ir, nors su amžiumi tapo šiek tiek irzlus, pelnė savo prižiūrėtojų meilę ir simpatijas, palikdamas didelį pėdsaką mūsų zoologijos sodo šeimoje.”

„Jis atvyko pas mus iš Niurnbergo zoologijos sodo 1994 m. ir buvo Fritzo, vienos seniausių gorilų Europoje, sūnus. Dėl garbaus amžiaus Šoršas buvo praradęs regėjimo aštrumą, tačiau tai netrukdė jam ir toliau ieškoti aplinkos praturtinimo per prisilietimus.”

Mire viena is Loro parko gorilu Sorsas sulaukes 50 metu

„Gyvūnų gerovės požiūriu tai, kad Šoršas sulaukė pusės amžiaus, yra gana svarbus įvykis, nes vidutinė šios rūšies gyvūnų gyvenimo trukmė laukinėje gamtoje yra apie 37 metus.”Be to, vakarų žemumų gorilos yra kritiškai nykstančios, o jų populiacijos mažėja, be kitų priežasčių, dėl brakonieriavimo ir tokių ligų kaip Ebolos virusas.”

„Laimei, Europos zoologijos sodų koordinuotai valdoma populiacija turi nemažai egzempliorių, iš kurių trys ketvirtadaliai gimė prižiūrimi žmonių.”

„Mūsų bakalaurų grupė yra pagrindinė šios Europos nelaisvėje veisiamų gyvūnų programos dalyvė, nes leidžia daugiau keistis genetiniais duomenimis ir padeda valdyti šeimų grupes kituose zoologijos soduose.”

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos