30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaGyvenimasJK vyriausybė skelbia karą oro linijų bendrovių "paslėptoms kainoms

JK vyriausybė skelbia karą oro linijų bendrovių „paslėptoms kainoms

- Advertisement 3-


Didžiosios Britanijos vyriausybė paskelbė, kad imsis drastiškų priemonių prieš bendroves, įskaitant oro linijų bendroves, dėl paslėptų mokesčių ir vadinamosios „lašelinės kainodaros”, kai pasiūloma maža pradinė kaina ir pridedamos papildomos išlaidos už būtinas paslaugas, todėl galutinė kaina yra daug didesnė nei skelbta iš pradžių.

Atlikę rinkos tyrimą jie nustatė, kad tokią praktiką taiko 54 % pramogų sektoriaus tiekėjų, 56 % viešbučių ir (arba) apgyvendinimo bendrovių ir 72 % transporto ir ryšių bendrovių.

Tai daroma tam, kad skrydžių kainos būtų skaidresnės ir konkurencija sąžiningesnė, kad matoma kaina būtų tokia, kokią mokate, o ne „fiktyvi”, kuri stebuklingai padvigubėja ar patrigubėja jums užsisakius skrydį.

Tuo pat metu jie nori imtis priemonių, kad būtų užkirstas kelias suklastotiems atsiliepimams, kurie lemia nesąžiningą prekybą, kaip rašoma Skaitmeninių vartotojų, konkurencijos ir rinkų įstatymo projekte (DMCC).

Siekiama sustabdyti suklastotų atsiliepimų pirkimą ir pardavimą, t. y. įmonės turės prisiimti atsakomybę už savo interneto svetainėse skelbiamų nuomonių tikrumą, kad vartotojams būtų užtikrinta kuo geresnė patirtis.

Įmonių, rinkų ir smulkiojo verslo ministras Kevinas Hollinrake’as teigė, kad jie nori imtis priemonių, kad vartotojai, prieš patvirtindami savo pirkinį, turėtų „aiškesnę ir tikslesnę informaciją”. „Dėl netikrų atsiliepimų ir paslėptų mokesčių šie pasirinkimai gali tapti vis labiau painūs, o klientai gali likti abejingi, kuris produktas jiems tinka”, – sakė jis.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai