32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiKanarų salose pasirodė "suklastoti" plakatai, kuriais siekiama atbaidyti turistus nuo paplūdimių

Kanarų salose pasirodė „suklastoti” plakatai, kuriais siekiama atbaidyti turistus nuo paplūdimių

- Advertisement 3-


Prieš kelias savaites keliuose Maljorkos paplūdimiuose (nuotraukoje viršuje) paslaptingai pasirodė plakatai su užrašais anglų kalba, kuriais buvo siekiama neleisti užsienio turistams lankytis paplūdimiuose, taip aiškiai pasisakant prieš turistų perpildymą, kurį, kai kurių gyventojų nuomone, patiria salos gyventojai.

Šie užrašai, įspėjantys apie užterštą vandenį, krentančius akmenis, medūzas arba apie tai, kad paplūdimys uždarytas, dabar pasirodė ir Kanarų salose, konkrečiai – Tenerifėje.

Pasak vietos laikraščio „El Día”, prie įėjimo į Playa Castro paplūdimį, esantį Los Realejos savivaldybėje, nežinomas asmuo iškabino užrašą „Paplūdimys uždarytas: Užterštas vanduo”. Tačiau iškart po šiuo užrašu ispanų kalba yra kitas pranešimas, kuriame paaiškinama situacija: „Paplūdimys atidarytas: Šie klaidingi įspėjimai rodo, kad kai kurie vietos gyventojai visiškai nesutinka su Balearų ir Kanarų salose plėtojamu turizmo modeliu, dėl kurio daugeliu atvejų vietovės ir paplūdimiai užtvindomi lankytojų antplūdžio, o tai kelia vis didesnį gyventojų nepasitenkinimą ir nerimą keliantį vadinamosios „turizmo fobijos” augimą.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai