24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasKanarų salos Konstituciniame teisme ginčys nacionalinį būsto įstatymą

Kanarų salos Konstituciniame teisme ginčys nacionalinį būsto įstatymą

- Advertisement 3-


Kanarų salų prezidentas Fernando Clavijo pranešė, kad jo administracija pateiks skundą Konstituciniam Teismui (KT) dėl Nacionalinio būsto įstatymo. F. Clavijo teigia, kad įstatymas pažeidžia autonominės bendruomenės jurisdikciją ir sukėlė didelį netikrumą tarp nekilnojamojo turto savininkų dėl jų būstų nuomos.

Interviu, apie kurį pranešė „Europa Press”, F. Clavijo teigė: „Šiandien Valdančiosios tarybos posėdyje oficialiai paskelbsime savo sprendimą, nes manome, kad šis įstatymas pažeidžia autonominės bendruomenės įgaliojimus. Galiausiai daugelis žmonių nusprendžia neišnuomoti savo nekilnojamojo turto dėl susirūpinimo, ar nuomininkai įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Jie baiminasi.” Nors Clavijo nepateikė konkrečių skaičių, jis pripažino, kad nemažai būstų salose lieka neužimti ir negali būti išnuomoti. Jis teigė, kad nuomojamas būstas turėtų užtikrinti saugumą ir nuomininkams, ir nuomotojams.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jis taip pat tvirtino, kad galiojantys teisės aktai trukdo būsto pasiūlai, ir primygtinai tvirtino, kad būsto krizei spręsti reikia įvairiapusio požiūrio. Jis išskyrė tris pagrindinius elementus: pirma, skatinti privatų sektorių statyti papildomus būstus; antra, skatinti privatų sektorių statyti oficialiai saugomus būstus; galiausiai, sudaryti sąlygas valdžios institucijoms dalyvauti būsto statyboje.

Jis pridūrė: „Tai bus pagrindinis mūsų naujosios vyriausybės, kurioje sieksime sudaryti palankesnes sąlygas šiems trims aspektams, tikslas. Be to, jau pradėjome reguliuoti atostogų būsto nuomą, nes visiškai sutinku, kad tam tikrose vietovėse ši nuoma daro tiesioginę įtaką ilgalaikės nuomos kainoms.”

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos