25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiVIDEO - Turistai nepaiso taisyklių ir įžengia į Teidės kalno kraterį

VIDEO – Turistai nepaiso taisyklių ir įžengia į Teidės kalno kraterį

- Advertisement 3-


Dar vienas Tenerifės turistų pažeidimas – grupė turistų nepaisė taisyklių ir pateko į Teidės kalno kraterį. Nacionaliniame parke, paskelbtame UNESCO pasaulio paveldo objektu ir kasmet pritraukiančiame daugiau kaip keturis milijonus lankytojų, padaugėjo neatsakingo elgesio, primenančio atrakcionų parką.

Kadangi Teidės nacionalinis parkas yra pagrindinė salos įžymybė, jo išsaugojimui taikomos griežtos priemonės ir naudojimo taisyklės. Kilimas į viršūnę yra viena iš populiariausių pramogų, kuriai reikia gauti leidimą ir laikytis konkrečių rekomendacijų, kad būtų išsaugotas parko vientisumas ir užtikrintas saugumas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Priešingai šiems reikalavimams, grupė turistų pasiekė viršūnę, akivaizdžiai ignoruodami šį gamtos paveldo objektą. Jų neatsakingumas kelia didelę grėsmę aplinkai.

Vaizdo įraše, kuriuo socialiniame tinkle „Twitter” (X) pasidalijo vartotojas @marcediaz76, užfiksuota akimirka, kai penki žmonės nepaisė aiškiai pažymėtos draudimų grandinės, vedančios į aukščiausios Ispanijos viršukalnės kraterį. „Žmonės prieina be leidimo, kerta grandinę be jokio įspėjimo”, – savo profilyje teigia naudotojas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock