30.9 C
Tenerife
Antradienis, 26 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaĮdomybėsKanarų salų prekybos centrai pradėjo riboti bulvių pardavimą

Kanarų salų prekybos centrai pradėjo riboti bulvių pardavimą

- Advertisement 3-


Dėl bulvių trūkumo Kanarų salose, kurį lėmė jų importo iš Anglijos apribojimai ir vietinės produkcijos trūkumas, prekybos centrai visame archipelage pradėjo jausti bulvių trūkumą – sumažėjo pasiūla ir gerokai padidėjo kainos.

Reaguodama į bulvių trūkumą, atsiradusį dėl raudonojo kolorado vabalo aptikimo kai kuriose britų bulvėse, „Mercadona” paskelbė apie priemones, kuriomis siekiama kontroliuoti padėtį ir užtikrinti pirkėjų aprūpinimą.

Ji tai daro ribodama kiekį, kurį žmonės gali nusipirkti, ir prie įėjimo į Kanarų salose esančius prekybos centrus ir prie kasų pastatė įspėjamuosius ženklus, kad kiekvienas pirkėjas galės nusipirkti ne daugiau kaip vieną 3 kg bulvių maišą, o mažųjų Kanarų bulvių – ne daugiau kaip 2 kg.

Mercadona teigia, kad tokiu būdu siekia užtikrinti, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę įsigyti bulvių, paskirstydama jas vienodai, kol jų trūksta.

Raudonųjų vabalų antplūdis tapo iššūkiu bulvių tiekimui, nes dėl jo sumažėjo jų pasiūla Kanarų salose ir pakilo kainos. Kilogramo kaina dabar išaugo beveik dvigubai ir siekia 3 eurus už kilogramą, o tai atsiliepė regiono vartotojų kišenei ir turi didelę įtaką barams ir restoranams, kurie turėjo atitinkamai pakeisti valgiaraščius ir kainas.

Didelis bulvių tiekimas iš kitų šaltinių į salas dar bent savaitę nebus tiekiamas, kad būtų ištaisyta padėtis, nes augintojai nebuvo pasirengę staigiam sustojimui iš Jungtinės Karalystės.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai