26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaĮdomybėsCorina Mrazek karūnuota 2024 m. Tenerifės karnavalo karaliene

Corina Mrazek karūnuota 2024 m. Tenerifės karnavalo karaliene

- Advertisement 3-


Daugiau nei dvi su puse valandos trukusiame jaudinančiame spektaklyje oficialios žiuri ir entuziastingos publikos sprendimu 2024 m. Santa Kruso de Tenerifės karnavalo karalienės titulas atiteko Corinai Mrazek González, kuriai priklauso vienas prestižiškiausių titulų saloje.

Pretenduojanti tapti karaliene, atstovaujanti prekybos centrui „Añaza Carrefour” su nuostabiu Santi Castro dizainu „El Mundo” („Pasaulis”), pribloškė minią savo grakštumu ir grožiu.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Karališkoje kelionėje kartu su Corina dalyvauja jos gerbiami dvaro nariai. Lucía Hernández Alonso pelnė prestižinį pirmosios garbės damos titulą, pasipuošusi nuostabiu Alexio Santanos dizainu „El Nacimiento de Venus” („Veneros gimimas”), atstovaujančiu „Mc Donald’s” ir „El Día”.

Anikietė Idariana Marcano Cartagena, pasipuošusi užburiančiu Jorge Gonzálezo Santanos dizainu „Euforia”, pelnė antrosios garbės damos titulą ir atstovavo Aronos tarybai. Nancy González Bethencourt, pasipuošusi karališku Juano Carloso Armaso kūriniu „Juana de Arco”, užėmė trečiosios garbės damos poziciją, atstovaudama bendrovėms „Dormitorum” ir „El Gusto Por El Vino”.

Corina Mrazek karunuota 2024 m Tenerifes karnavalo karaliene

Garbės teismą užbaigia ketvirtoji dama Rosalva Morales Benítez, atstovaujanti bendrovei „Repsol Grupo Canarias”. Ji pasirodė scenoje vilkėdama žavingą Yaniros ir Cristiano Santanos sukurtą drabužį „Zibá”.

Šį vakarą Santi Castro pasiekė istorinį triumfą, kuris prilygsta tik nedaugeliui dizainerių: ji pelnė tris karnavalo karalienės titulus iš eilės, o paskutinį kartą tai pavyko padaryti Leo Martínez 2011 m.

Šventės metu Santa Krus de Tenerifės karnavalas gali pasigirti ne tik karaliene, bet ir „Mis Pasaulis Ispanija 2023” – prestižiniu titulu, kurį turi naujai karūnuota valdovė.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO