26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaĮdomybėsUnikalūs vikingų įkvėpti jachtų dokai Los Kristianose

Unikalūs vikingų įkvėpti jachtų dokai Los Kristianose

- Advertisement 3-


Norvegijos laivų statyklos, žinomos dėl savo patirties gaminant komercinius laivus, keltus ir darbinius laivus, pagamintas laivas „Olivia O” įspūdingai pasirodė Los Cristianos uoste Tenerifės pietuose, o jo akį traukiantis dizainas, kurio korpusą įkvėpė vikingų laivai, neliko nepastebėtas.

Viena prabangiausių jachtų pasaulyje, vertinama 200 mln. dolerių, „Olivia O” gali pasigirti tuo, kad joje gali plaukioti iki 50 žmonių, nors paprastai joje telpa apie 12 keleivių ir 24 narių įgula.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Laive esantys žmonės gali mėgautis įvairiais prabangiais patogumais, įskaitant kino teatrą, SPA centrą, treniruoklių salę su garine pirtimi, kepsninę, oro kondicionierių, 10 metrų ilgio baseiną ir net galimybę naudotis sraigtasparniu.7


Unikalus vikingu ikvepti jachtu dokai Los Kristianose

Pagrindinis dizaino taškas yra jos priekis, primenantis laivo kilį ir sukuriantis pasvirimo iliuziją. Šis specifinis dizainas pritaikytas siekiant sumažinti pasvirimą audringuose vandenyse ir padidinti komfortą keliaujant dideliu greičiu, nes megajachta gali plaukti iki 19 mazgų greičiu.

Šiuo metu prabangių kelionių nuomai siūloma 88 metrų ilgio ir 16 metrų pločio jachta, kurios bendrasis tonažas – 4989 tonos, o dedveitas – 1560 tonų.

„Olivia O” priklauso „Devonport Marine Malta Ltd.”, registruota su Maltos vėliava, o ją valdo Londone įsikūrusi „Zodiac Maritime”.

Unikalus vikingu ikvepti jachtu dokai Los Kristianose 1

- Advertisement 4-

Naujausi