26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaĮdomybėsTenerifėje prisišvartuoja 200 milijonų dolerių vertės superjachta, pagerbianti "The Beatles

Tenerifėje prisišvartuoja 200 milijonų dolerių vertės superjachta, pagerbianti „The Beatles

- Advertisement 3-


Santa Kruso de Tenerifės vandenyse pasirodė beveik 200 mln. dolerių vertės moderni superjachta „Here Comes The Sun”. Laivas, neseniai papildęs prabangių jachtų sceną šioje vietovėje, iš pradžių priklausė Rusijos milijardieriui Aleksandrui Džaparidzei, „Eurasia Drilling Company” įkūrėjui. Tiek interjero, tiek eksterjero dizainas priklauso žinomiems dizaineriams Timui Heywoodui ir „Winch Design”.

Neseniai „Here Comes The Sun” įsigijo Lenkijos televizijos magnatas Zygmuntas Solorz-Żakas. Ši plieniniu korpusu ir aliuminio antstatu pasižyminti superjachta yra viena prabangiausių pasaulyje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Laivas turi išskirtinį 42 metrų ilgio savininko denį, kuriame yra daugiau kaip 300 kvadratinių metrų denio ploto. Dėl tokio erdvaus išplanavimo pagrindiniame denyje įrengtos penkios erdvios svečių kajutės, o ne įprastos apatiniame denyje.

„Here Comes The Sun”, kurios kaina siekia 195 mln. dolerių, parduodama nuo balandžio mėnesio. Šiame laive, kuris yra duoklė grupei „The Beatles” ir kultinei Džordžo Harisono (George Harrison) dainai „Here Comes The Sun”, įtrauktai į 1969 m. albumą „Abbey Road”, yra 5,5 x 3,5 m baseinas, 87 kv. m saulės denis ir sraigtasparnių nusileidimo aikštelė.

Tačiau potencialūs pirkėjai turėtų žinoti, kad, be pradinės kainos, šio prabangaus laivo išlaikymas kasmet kainuoja 15 mln. dolerių. Dabar Tenerifės sostinės Santa Kruso uoste prisišvartavusi superjachta ir toliau žavi žiūrovus savo prabangiomis funkcijomis ir pagarba muzikos istorijai.

- Advertisement 4-

Naujausi