26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaSveikataPer pastarąsias dvi savaites Kanarų salose nuo Covid mirė 37 žmonės

Per pastarąsias dvi savaites Kanarų salose nuo Covid mirė 37 žmonės

- Advertisement 3-


Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino, kad per pastarąsias 14 dienų Kanarų salose nuo COVID mirė 37 žmonės, po to, kai vakar buvo pranešta apie 26 koronaviruso sukelta infekcija susirgusių hospitalizuotų pacientų mirtis per pastarąją savaitę, o tokio skaičiaus jau seniai nebuvo, ir tai buvo pirmas kartas, kai statistiniai duomenys pateikiami kas savaitę.

Atsižvelgiant į šį skaičių, per pastarąją savaitę mirė vienas iš keturių pacientų, gulėjusių ligoninėje dėl Covid, o tai yra didžiausias mirtingumo rodiklis nuo pandemijos pradžios. 25 proc. mirčių nuo Covid visoje Ispanijoje įvyko būtent Kanarų salose.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Iš visų mirčių per pastarąsias aštuonias dienas 13 žmonių žuvo Tenerifėje, 9 – Gran Kanarijoje ir 4 – La Palmoje. 24 iš mirusiųjų buvo nuo 72 iki 100 metų amžiaus, o kitiems dviem buvo 54 ir 56 metai. Visi mirusieji turėjo ankstesnių patologijų ir buvo hospitalizuoti.

Primename, kad gruodžio 30 d. – sausio 5 d. duomenimis, buvo pranešta apie 11 mirčių: 7 Tenerifėje, 2 Gran Kanarijoje, 1 La Gomeroje ir 1 El Hierro. Visi jie buvo 76-92 metų amžiaus, taip pat sirgo ankstesnėmis patologijomis ir buvo paguldyti į ligoninę.

Esant tokiems dramatiškiems skaičiams, viskas rodytų, kad užsikrėtusiųjų ir dėl SARS-CoV-2 hospitalizuotų asmenų skaičius mūsų ligoninėse smarkiai išaugo, tačiau taip nėra, jis praktiškai nepakito.

Kalbant apie palatose ir intensyviosios terapijos skyriuose užimtas lovas, jų lygis yra žemas arba kontroliuojamas, Gran Kanarijoje vėl pasiektas 1 lygis, o La Gomeroje – 2 lygis, kaip nurodyta naujausioje Visuomenės sveikatos komiteto epidemiologinėje ataskaitoje. Vis dėlto svarbu prisiminti, kad į statistiką neįtraukiami ne tik iš ligoninės išrašyti žmonės, bet ir mirusieji.

- Advertisement 4-

Naujausi