30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaGyvenimasH10 Costa Adeje Place: praėjus metams po karantino savivaldybė pagerbė viešbučio darbuotojus

H10 Costa Adeje Place: praėjus metams po karantino savivaldybė pagerbė viešbučio darbuotojus

- Advertisement 3-

Adeje Miesto Tarybos narys išreiškė savo susižavėjimą viešbučio „H10 Costa Adeje Palace“ vadovais bei darbuotojais, kurie ištvermingai priėmė iššūkius, susijusius su pirmuoju Covid-19 protrūkiu bei 14 parų tęsė 900 žmonių aptarnavimą ir puikiai kontroliavo situaciją. Visas pasaulis stebėjo, kaip nedideliame Adejes regione, visi darbuotojai ir sveikatos apsaugos tarnybos suvaldė įsiplieskusią situaciją ir tarptautiniu lygmeniu parodė, kad Kanarų salos yra saugios.

Šiandien, vasario 25 dieną, sukanka metai, kaip viešbutis atsidūrė pirmuosiuose pasaulio laikraščių puslapiuose, nes tuo metu dar nežinomas Covid-19 virusas užklupo Kanarų salas ir buvo priimtas sprendimas tokiu būdu stabdyti šios viruso plitimą. Ryte pabudę viešbučio svečiai atsidūrė visiškai kitame pasaulyje – jiems buvo pasakyta, kad jiems neleidžiama išvykti. Tuo tarpu darbuotojai buvo apmokyti, kaip elgtis naujoje, dar neregėtoje situacijoje.

Atsižvelgdamas į šias priežastis, Adeje miesto meras José Miguel Rodríguez Fraga informavo viešbučio direktorių Jesús Oramas, kad kitame tarybos posėdyje jis pateiks siūlymą, apdovanoti viešbutį Savivaldybės aukso medaliu. Toks gestas parodys, kad Miesto taryba pripažįsta visas pastangas ir vertina indelį į visų mūsų gerovę bei dėkoja „visiems viešbučio darbuotojams, ir tiems, kurie kartu su sveikatos priežiūros darbuotojais, apsaugos darbuotojais ir visais specialistais, kurie praėjusiais metais buvo ten, ir tapo pavyzdžiu likusiam pasauliui, rodančiu, kaip mes beveik idealiai susidorojome su krize niekada nematytomis aplinkybėmis“.

Meras taip pat siūlo, kad gatvė, kurioje yra viešbutis, būtų pervadinta į Calle 25 de Febrero, atminimui apie tai, kas čia įvyko, ir puikų darbą, kurį atliko visi dalyviai.

Šią savaitę, José Miguel Rodríguez Fraga kartu su saugumo ir socialinių paslaugų bei sveikatos patarėjais Mercedes Vargas Delgado ir Amada Trujillo Bencomo lankėsi viešbutyje ir paminėjo pirmąsias jo uždarymo metines bei pabendravo su jo direktoriumi Jesús Oramas.

Vizito metu jie taip pat turėjo galimybę asmeniškai padėkoti daugeliui darbuotojų už tai, kaip jie prieš metus dirbo ir ką išgyveno per tas 14 dienų. J. Oram ir jo darbuotojai pasinaudojo proga ir padėkojo merui ir tarybos nariams už vykdomą darbą, kurį taryba dirba nuo krizės pradžios, paminėdami faktą, kad taryba sprendė visas finansines problemas nuo pat pirmojo Covid-19 susirgimo atvejo.

„Adeje labai didžiuojasi profesionaliai atliktu darbu bei greita personalo reakcija. Visi specialistai, dirbę viešbutyje ir už jo ribų bei savivaldybės atstovai puikiai susidorojo su mus apėmusiais sunkumais. Jie dirbo sutelkę visas savo jėgas“, – džiaugėsi meras. „Visi, buvo įtraukti į pagalbą, kiekvieno indelis yra svarbus. Dėkojame maisto ir gėrimų tiekėjams, sveikatos ir apsaugos darbuotojams bei visiems tiems, kurie siūlė pastogę, vaistus, pirmo būtinumo produktus, žaislus ir knygas vaikams. Komanda taip pat sustiprino valymo protokolus, o vietos policija buvo pasirengusi spręsti bet kokius saugumo klausimus, uždaryti gatves, eismą, stabdyti žmones, besiartinančius per arti viešbučio teritorijos“.

Miesto taryba ir viešbučio vadovai sutinka, kad tai tapo puiki greito reagavimo sveikatos sistemos patikra pačioje pandemijos pradžioje. Dabar juos remia taryba, La Lagunos universitetas ir Kanarų tropinių ligų institutas.

Šio projekto idėja atsirado dėl to, kas įvyko H10 Costa Adeje rūmuose, ir pasiekus susitarimą, kad viešbutis bus vienas pirmųjų, priėmęs naujus protokolus, kuriuos diegia mokslinė komanda, vadovaujama Basilio Valladares. Protokolas bus įvestas viešosiose įstaigose, prekybos centruose ir seniūnijų paplūdimiuose.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai