30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasLėktuvas nusileido Ispanijoje be keleivių bagažo

Lėktuvas nusileido Ispanijoje be keleivių bagažo

- Advertisement 3-


Savaitgalį iš Ciuricho skridęs Šveicarijos lėktuvas netikėtai nusileido Ispanijoje, tačiau jame nebuvo nė vieno bagažo, todėl keleiviai liko suglumę ir nusivylę. Vakar (sekmadienį) apie šį incidentą pranešė žiniasklaida, o oro linijos šią nelaimę aiškino antžeminio personalo trūkumu.

Keleiviai, šeštadienio vakarą įlipę į „Swiss Airlines” lėktuvą, skridusį į Bilbao, daugiau nei dvi valandas neramiai laukė prie bagažo karuselės ir sužinojo, kad jų daiktų niekur nėra, rašo dienraštis „Blick”.

Swiss Airlines atstovas spaudai Kavinas Ampalamas patvirtino neįprastą situaciją ir paaiškino, kad iš Ciuricho išskrido lėktuvas, kurį „Swiss” valdo „Edelweiss Airlines” vardu, su 111 keleivių, bet be bagažo.

„Ciuricho oro uoste trūko antžeminio personalo”, – AFP sakė Ampalamas ir pridūrė, kad iš pradžių skrydžio įgula atidėjo išvykimą, tikėdamasi išspręsti šią problemą.

Tačiau po kankinančio „valandos ir 16 minučių” laukimo, nesulaukusi jokio sprendimo, oro bendrovė priėmė sprendimą skristi į Bilbao be keleivių bagažo. Tokį sprendimą lėmė būtinybė Bilbao mieste paimti papildomus keleivius ir grąžinti lėktuvą į Ciurichą iki naktinio oro uosto uždarymo.

„Pripažįstame, kad ši situacija buvo toli gražu ne ideali jos dalyviams, ir nuoširdžiai atsiprašome už patirtus nepatogumus”, – oro linijų bendrovės vardu pareiškė Ampalamas.

Blick laikraštis pranešė, kad Ciuriche keleiviai išgirdo piloto atsiprašymą, kuris vėluojantį pakilimą aiškino „kvalifikuoto personalo trūkumu”. Tačiau šio pranešimo metu nebuvo užsiminta apie sprendimą palikti bagažą.

Keleiviai taip pat atskleidė, kad atskridus į Bilbao, „Swiss Airlines” personalo nebuvo, o bagažo atsiėmimo zonoje jie laukė daugiau nei dvi valandas, kol Ispanijos oro linijų bendrovės „Iberia” darbuotojai juos informavo, kad lėktuvas nusileido be jų bagažo.

Ampalam negalėjo patvirtinti, ar keleiviai buvo informuoti apie bagažo situaciją prieš išskrendant iš Ciuricho, ir teigė: „Vis dar tiriame incidentą, kad suprastume tikslią įvykių seką ir nustatytume tobulintinas sritis. Tokie incidentai neturėtų pasitaikyti.”

Dėl neįprasto įvykio keleiviai liko nusivylę ir patyrė nepatogumų, o tai rodo, su kokiais sunkumais susiduria oro transporto bendrovės, siekdamos išlaikyti veiklos efektyvumą, kai trūksta darbuotojų.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai