25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosIki 600 000 eurų bauda už patekimą į Tenerifės gaisro teritoriją be...

Iki 600 000 eurų bauda už patekimą į Tenerifės gaisro teritoriją be leidimo

- Advertisement 3-


Baudos asmenims, kurie be leidimo patenka į miško gaisro teritoriją, gali siekti nuo mažiausiai 1 501 svarų sterlingų iki daugiausia 600 000 eurų, kaip nurodyta liepos 9 d. Nacionalinės civilinės saugos sistemos įstatyme Nr. 17/2015, kuriame tokios baudos skirstomos į lengvus, sunkius ir labai sunkius pažeidimus.

Tai reiškia, kad paprasčiausias patekimas į nustatytą perimetrą geriausiu atveju laikomas sunkiu pažeidimu, konkrečiai, kaip nurodyta 45 straipsnio 4 dalies b punkte, kuriame teigiama: „Paskelbtų ekstremaliųjų situacijų atveju – kompetentingų institucijų turėtojų arba intervencijos ir pagalbos tarnybų narių įsakymų, draudimų, nurodymų ar reikalavimų nevykdymas, kai tai nekelia ypatingo pavojaus ar reikšmės žmonių ar turto saugumui.” Šiuo atveju baudos svyruoja nuo minėtosios 1 501 iki 30 000 eurų. tačiau toks nesilaikymas gali būti laikomas labai rimtu pažeidimu, jei jis iš tiesų kelia „ypatingą pavojų arba yra svarbus žmonių ar turto saugumui”, tokiu atveju baudos padidėja ir svyruoja nuo 30 001 iki 600 000 eurų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Penktadienį Tenerifės salos tarybos pirmininkė Rosa Dávila pakartojo savo žinią, ragindama laikytis sveiko proto, kad piliečiai nepatektų į gaisro, kuris paveikė beveik 15 000 hektarų miško žemės, perimetrą. Ji pabrėžė, kad gaisras tebėra aktyvus, nes daugiau kaip 110 žmonių vis dar intensyviai dirba gesinant gaisrą ir atkuriant takus bei kelius.

Dávila pabrėžė, kad patekimas į šią teritoriją gali kelti pavojų tiek į ją patekusių be leidimo, tiek ir nukentėjusioje teritorijoje dirbančių asmenų gyvybėms, ypač dėl to, kad tokios pavojingos užduotys, kaip kontroliuojamas deginimas ir medžių kirtimas, atliekamos tik tada, kai yra „absoliutus” tikrumas, kad teritorijoje nėra kitų žmonių.

Dėl visų šių priežasčių ji pabrėžė, kad Civilinė gvardija baus neatsargius asmenis, kurie pateks į gaisro perimetrą.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos