30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaGyvenimasGeros naujienos: regionai pasisako prieš komendanto valandos įvedimą 20:00 valandą vakaro per...

Geros naujienos: regionai pasisako prieš komendanto valandos įvedimą 20:00 valandą vakaro per Šv. Velykas

- Advertisement 3-

Vyriausybė ir autonominės bendruomenės vakar (trečiadienį) Nacionalinės sveikatos sistemos tarpteritorinėje taryboje nusprendė atmesti bet kokius Velykų apribojimų pakeitimus ir netaikyti komendanto valandos ankstinimo bei nestabdyti ne pirmo būtinumo paslaugų teikimo veiklos.

Visą dieną įvairūs informaciniai šaltiniai skelbė, kad sveikatos apsaugos ministrė Carolina Darias susisiekė su visų autonominių bendruomenių sveikatos tarybos nariais, kad išsiaiškintų galimybę ateinančias dvi savaites paankstinti komendanto valandą, kuri prasidėtų nuo 20:00 valandos.

Tačiau šią popietę vykusiame Tarpteritorinės tarybos posėdyje nebuvo sutarta keisti anksčiau nustatytų taisyklių ir apribojimų. Komendanto valanda ankstinama nebus, taip pat nebus stabdomos ne pagrindinių paslaugų tiekimo paslaugos. Dokumente, dėl kurio susitarta prieš keletą savaičių, nustatyta, kad šiomis dienomis komendanto valanda galios nuo 23:00 val. Dauguma autonominių bendruomenių, įskaitant Kanarų salas, nustatė 22:00 valandos ribą.

Vidaus reikalų ministras Fernando Grande-Marlaska dalyvavo šio trečiadienio susitikime ir regionams nurodė, kad per Velykas reikia kontroliuoti priemones, numatytas šiame bendrame veiksmų dokumente.

Be to, kelios autonominės bendruomenės paprašė nuodugniai kontroliuoti sienas, nes kritikavo vyriausybę dėl to, kad ji leidžia užsienio turizmą, bet draudžia mobilumą tarp skirtingų šalies autonomijų. Šiuo atveju Fernando Grande-Marlaska gynė oro uostuose jau vykdomą kontrolę.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai