26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaFuerteventuraOrai Kanarų salose: kalima, aukšta temperatūra ir vėjo gūsiai, siekiantys 70 km/h...

Orai Kanarų salose: kalima, aukšta temperatūra ir vėjo gūsiai, siekiantys 70 km/h greitį

- Advertisement 3-

Valstybinės meteorologijos agentūros (Aemet) duomenimis, šiandien, salose įsivyravus kalimai, Santa Cruz de Tenerifės ir Las Palmas de Gran Kanarijos provincijose bus miglota, temperatūra sieks iki +30°C laipsnių, vėjo gūsiai iki 70 km/h greitį.

Minimali temperatūra taip pat šiek tiek pakils, tačiau labiausiai keisis maksimali oro temperatūra. Ji kils visose Kanarų salų regionuose, tačiau labiausiai, net iki +30°C laipsnių, oras įšils vakarinėse salų pakrantėse.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pūs vidutinio stiprumo rytų ir pietryčių vėjas. Vakariniuose šlaituose pūs gūsiai, siekiantys 70 km/h greitį. Vėliau dienos metu jie silps. Aukštutiniuose regionuose, kur ir toliau pūs vidutinio ir didelio stiprumo vėjas, dienos viduryje gali pasiekti 90 km/h greitį.

Valstybinė meteorologijos agentūra (Aemet) praneša, kad šiandien (ketvirtadienį) Gran Kanarijos, Lanzarote ir Fuerteventuros salose dėl rūko ir vėjo bus paskelbtas geltonas oro įspėjimas. Prognozuojama, kad Gran Kanarijoje bus giedra, po pietų protarpiais bus debesuota, antroje dienos pusėje dėl kalimos susidarys tankus rūkas, kuris sumažins matomumą.

Giedras dangus ir tirštas rūkas prognozuojamas Lanzarote ir Fuerteventura regionuose. Žemiausia temperatūra sieks +19°C laipsnių, aukščiausia neviršys +26°C laipsnių ribos.

Pūs rytų ir vidutinio stiprumo pietryčių vėjas. Vakariniuose ir šiauriniuose šlaituose pūs protarpiais stiprus vėjas. Ankstyvą rytą vakariniame šlaite (nuo Gáldar iki Mogán) gūsiai sieks 70 km/h greitį.

Dėl vėjo gūsių, Tenerifėje, La Gomeroje ir La Palmos viršukalnėse taip pat galioja geltonas oro įspėjimas. Žemyno gilumoje jie sieks 70 km/h, o Tenerifėje – 90 km/h greitį. Oro sąlygos bus labai panašios kaip ir kitose salose. Kalima, kaip ir vakar, atneš tirštą rūką ir atšilimą.

Aukščiausia temperatūra numatoma Tenerifės pietinėje ir vakarinėje pakrantėse. Ten termometrų stulpeliai dienos metu viršys +30°C, o naktį minimali temperatūra priartės prie +20°C laipsnių.

- Advertisement 4-

Naujausi