26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salų prezidentas ragina pertvarkyti turizmo pramonę ir didinti darbo užmokestį

Kanarų salų prezidentas ragina pertvarkyti turizmo pramonę ir didinti darbo užmokestį

- Advertisement 3-


Kanarų salų vyriausybės pirmininkas Fernando Clavijo paragino turizmo verslininkus prisitaikyti prie besikeičiančių laikų ir teikti pirmenybę darbo užmokesčio didinimui regione. Vakar (pirmadienį) duodamas interviu radijui „Cadena Ser”, F. Clavijo pabrėžė, kad turizmo sektorius turi būti atsakingas, ir teigė, kad jo sukuriama gerovė turėtų būti naudinga visai visuomenei. Jis pabrėžė, kad pagrindiniai šio sektoriaus dalyviai turi pripažinti savo atsakomybę teisingiau dalytis šiuo turtu ir prisidėti prie kitų sektorių augimo.

Prezidentas išreiškė paramą balandžio 20 d. planuojamoms viešoms demonstracijoms, laikydamas jas svarbia visuomenės saviraiškos platforma. Jis taip pat pabrėžė balandžio 30 d. įvyksiančios septynių salų prezidentų konferencijos svarbą, pabrėždamas bendro miestų planavimo, kuriame dalyvautų visos suinteresuotos šalys, svarbą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Spręsdamas turistų moratoriumo klausimą, Clavijo kaltino blogą praeities valdymą, tačiau mano, kad dabartinis momentas yra galimybė kolektyviniam dialogui ir naujos įtraukios politikos formavimui.

Kalbant apie atostogų nuomos įstatymą, jis apibūdino jį kaip būtiną priemonę, kuria siekiama reguliuoti rinkos sektorių, kuris smarkiai išaugo, bet taip pat turėjo neigiamų pasekmių.

Clavijo dar kartą patvirtino vyriausybės įsipareigojimą ginti Kanarų salų bendruosius interesus taikant skaidrų reguliavimą ir įtraukius sprendimų priėmimo procesus. Jis pabrėžė visuomenės dalyvavimo svarbą formuojant regiono ateitį ir paragino nustatyti kokybės standartus, kad būtų pagerinta turizmo patirtis, kartu atgrasant nuo žalingos praktikos, pavyzdžiui, nuomos ant stogų ar laikinų nakvynės vietų.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi