24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salų vandenyse išgelbėtas migrantas, irkluojantis ant sunkvežimio padangos

Kanarų salų vandenyse išgelbėtas migrantas, irkluojantis ant sunkvežimio padangos

- Advertisement 3-


Vakar (sekmadienį) jūrų gelbėjimo tarnyba perėmė du laivus, plaukusius į Kanarų salas, taip pat išgelbėjo magrebietį, kuris dreifavo bandydamas perplaukti Atlanto vandenyną į Kanarų salas ant sunkvežimio padangos.

Vieno iš laivų gelbėjimo misija prasidėjo apie 13.15 val., kai Civilinė gvardija pranešė apie radaro aidą, rodantį, kad už 13 jūrmylių į pietus nuo Gran Kanarijos yra galimas migrantų laivas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jūrų gelbėjimo centras Las Palmase nedelsdamas išsiuntė gelbėjimo laivą „Macondo”, kuris šiek tiek po 14.00 val. surado migrantus ir palydėjo juos į Arguineguín prieplauką Mogano savivaldybėje.

Tuo pat metu, maždaug 13.35 val. sraigtasparnis „Helimer 204” pastebėjo kitą laivą, kuris, kaip nustatyta, buvo improvizuotas plaustas, plaukiantis maždaug už 20 jūrmylių į pietus nuo Fuerteventuros. Šį kartą Las Palmo jūrų gelbėjimo centras mobilizavo gelbėjimo laivą „Izar”, kuris plaukė į šią teritoriją, o sraigtasparnis nuolat atnaujino savo buvimo vietą.

14.00 val. „Izar” pranešė apie sėkmingą improvizuoto plausto buvimo vietą, o netrukus po to paskelbė, kad ištraukė 51 laive buvusį asmenį, visus vyrus iš Užsachario, kurie buvo nugabenti į Gran Tarajal uostą Fuerteventuros pietuose.

Šios misijos metu „Izar” taip pat pranešė, kad pastebėjo ir sulaikė Magrebo kilmės vyrą, kuris plaukė ant sunkvežimio padangos ir bandė perplaukti Atlanto vandenyną į Kanarų salas. Jis taip pat buvo nugabentas į Fuerteventūrą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos