25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salų vandenyse išgelbėtas migrantas, irkluojantis ant sunkvežimio padangos

Kanarų salų vandenyse išgelbėtas migrantas, irkluojantis ant sunkvežimio padangos

- Advertisement 3-


Vakar (sekmadienį) jūrų gelbėjimo tarnyba perėmė du laivus, plaukusius į Kanarų salas, taip pat išgelbėjo magrebietį, kuris dreifavo bandydamas perplaukti Atlanto vandenyną į Kanarų salas ant sunkvežimio padangos.

Vieno iš laivų gelbėjimo misija prasidėjo apie 13.15 val., kai Civilinė gvardija pranešė apie radaro aidą, rodantį, kad už 13 jūrmylių į pietus nuo Gran Kanarijos yra galimas migrantų laivas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jūrų gelbėjimo centras Las Palmase nedelsdamas išsiuntė gelbėjimo laivą „Macondo”, kuris šiek tiek po 14.00 val. surado migrantus ir palydėjo juos į Arguineguín prieplauką Mogano savivaldybėje.

Tuo pat metu, maždaug 13.35 val. sraigtasparnis „Helimer 204” pastebėjo kitą laivą, kuris, kaip nustatyta, buvo improvizuotas plaustas, plaukiantis maždaug už 20 jūrmylių į pietus nuo Fuerteventuros. Šį kartą Las Palmo jūrų gelbėjimo centras mobilizavo gelbėjimo laivą „Izar”, kuris plaukė į šią teritoriją, o sraigtasparnis nuolat atnaujino savo buvimo vietą.

14.00 val. „Izar” pranešė apie sėkmingą improvizuoto plausto buvimo vietą, o netrukus po to paskelbė, kad ištraukė 51 laive buvusį asmenį, visus vyrus iš Užsachario, kurie buvo nugabenti į Gran Tarajal uostą Fuerteventuros pietuose.

Šios misijos metu „Izar” taip pat pranešė, kad pastebėjo ir sulaikė Magrebo kilmės vyrą, kuris plaukė ant sunkvežimio padangos ir bandė perplaukti Atlanto vandenyną į Kanarų salas. Jis taip pat buvo nugabentas į Fuerteventūrą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO