25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosGEROS NAUJIENOS - nemokamas viešasis transportas visiems

GEROS NAUJIENOS – nemokamas viešasis transportas visiems

- Advertisement 3-


Vakar (pirmadienį) Kanarų salų vyriausybės transporto generalinė direktorė María Fernández paskelbė apie sprendimą panaikinti minimalaus kelionių skaičiaus reikalavimą, taikomą norint nemokamai naudotis Kanarų salų autobusais ir tramvajais.

Iš pradžių Ispanijos vyriausybė šios subsidijos nesiejo su minimaliu kelionių skaičiumi, tačiau ankstesnė vyriausybė nusprendė tai padaryti, nes sprendimas buvo paliktas regionui.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Fernándezas paaiškino, kad Transporto generalinis direktoratas nusprendė ištaisyti padėtį, nes būtent tarybos yra įgaliotos nustatyti vidutinio keleivio elgesio modelius.

„Kanarų salų vyriausybė nereikalaus mažiausiai 15 kelionių, kad pateisintų subsidijos skyrimą. Raginsime tarybas taikyti reguliarius talonus, skirtus dažnai viešuoju transportu besinaudojantiems asmenims.”

Praėjusių metų pabaigoje Viešųjų darbų, būsto ir mobilumo ministerija, patvirtinusi likusius 20 %, pervedė visą subsidiją viešajam transportui. Visa skirta suma buvo išsiųsta Santa Krus de Tenerifės ir Las Palmas de Gran Kanarijos taryboms ir savivaldybėms, kurios yra tiesiogiai atsakingos už kelių transporto programavimą, planavimą ir koordinavimą savo teritorijose.

Šiai iniciatyvai finansuoti skirtos dotacijos, kurias skyrė tiek Generalinė valstybės administracija, tiek regioninė valdžia, įgyvendindamos strategiją, kuri „radikaliai pakeitė antžeminį transportą, užtikrindama jo nemokamą prieinamumą”. Tikimasi, kad šis žingsnis iš esmės pakeis žmonių keliavimo būdą ir prisidės prie patogesnės ir veiksmingesnės viešojo transporto sistemos Kanarų salose.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos