24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos sustabdys baudų skyrimą turistiniuose kompleksuose gyvenantiems žmonėms

Kanarų salos sustabdys baudų skyrimą turistiniuose kompleksuose gyvenantiems žmonėms

- Advertisement 3-


Turizmo ministrė Jessica de León vakar palengvino padėtį šimtams Kanarų salų turistinių apartamentų savininkų, kuriems buvo paskirtos 2200 eurų baudos ir sankcijos už tai, kad jie savo turtą turistiniuose kompleksuose naudojo gyvenamajai paskirčiai.

Kai kuriais atvejais savininkai apartamentuose gyvena patys arba juos nuomoja savarankiškai, neįtraukdami kelionių organizatoriaus ar valdymo įmonės, kaip reikalaujama pagal turistų naudojimo vienovės principą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Turizmo kompleksų pritaikymas gyvenamajai paskirčiai yra ginčytinas klausimas, kuris supriešina sektorių su nekilnojamojo turto savininkais, nesuprantančiais, kodėl jie negali naudoti savo apartamentų pagal savo pageidavimus, ir reikalaujančiais pakeisti teisės aktus, nustatančius turistų naudojimo vienovę.

Remiantis de Leono pranešimu parlamente, vyriausybė ketina panaikinti šias baudas. Siekdama šio tikslo, ji paprašė nukentėjusiųjų savivaldybių konsoliduoti reglamentus priimant laikiną potvarkį, kuriuo būtų laikinai sustabdytas baudų taikymas; šis procesas galėtų būti įgyvendintas per artimiausius mėnesius.

Maribė Doreste, platformos „Nukentėjusieji nuo Turizmo įstatymo” (PALT) pirmininkė, griežtai pareiškė, kad ši priemonė yra „absurdiška”, ir pabrėžė, kad reikia įstatymo, „pagaliau leidžiančio kiekvienam savininkui daryti su savo nuosavybe tai, ką jis nori”. Ji teigė: „Gerai, kad jie sustabdo baudų taikymą, tačiau jie turėtų panaikinti taisykles, kurios baudžia žmones ir verčia juos perduoti savo nuosavybės valdymą trečiajai šaliai.”

Nors rezidencijų perleidimo klausimas aktualus visoms saloms, Gran Kanarijos ir Lansarotės salos yra labiausiai paveiktos. Šiose vietovėse yra didžiausia butų koncentracija, palyginti su Tenerife, kur daugiau kaip 60 % apgyvendinimo pasiūlos sudaro viešbučiai.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos