30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaGyvenimasKanarų salose barų, kavinių ir restoranų, esančių 1 ir 2 pavojaus lygių...

Kanarų salose barų, kavinių ir restoranų, esančių 1 ir 2 pavojaus lygių zonose privalo rinkti savo klientų asmeninius duomenis

- Advertisement 3-

Boletin Oficial de Canarias (BOC) paskelbė priimtą nutarimą, kad 1 ir 2 pavojaus lygių zonose esančios svetingumo įstaigos, kuriose maistas yra tiekiamas vidaus patalpose, t. y. ne terasose, privalo rinkti savo klientų asmeninius duomenis. Tokiu būdu, kilus koronaviruso protrūkiui ar užkratui, sveikatos priežiūros institucijos galėtų operatyviai rasti ir perspėti asmenis, kurie gali būti susiję su minėtuoju protrūkiu.

Nutarimas yra paskelbtas Boletin Oficial de Canarias (BOC) Nr.: boc-a-2021-083-2194, j skirsnyje, kuriame teigiama, kad:
„Siekiant užkirsti kelią Covid-19 viruso plitimui, protrūkio atvejais, restoranų vidaus patalpose teikiant maitinimo paslaugas, bus vedama klientų registracija, kurioje nurodomas vardas ir pavardė, asmens kodas/NIE, telefono numeris, aptarnavimo įstaigoje data ir laikas. Informacija bus saugoma sveikatos priežiūros institucijų duomenų bazėje mėnesį po apsilankymo“.

Tai reiškia, kad visos svetingumo įmonės (barai, kavinės ar restoranai), kurių patalpose yra tiekiamas maistas, privalo laikytis nurodytų taisyklių. Už šių taisyklių nesilaikymą kaip ir už kitų galiojančių apribojimų pažeidimą, yra skiriamos atitinkamos nuobaudos.

Nepamirškime, kad 2 lygio pavojaus zonose (Tenerifėje, Gran Kanarijoje ir Lanzarote regione) restoranuose, kurių užimtumas negali viršyti 50%, tarp kėdžių atlošų nuo stalo iki stalo turi būti užtikrintas saugus 2 metrų atstumas. Vienu metu kartu vakarieniauti gali ne daugiau kaip 4 žmonės (išskyrus atvejus, kai jie prieklauso vienam namų ūkiui). Lauko erdvių užimtumas negali viršyti 75%, žmonių skaičius prie vieno staliuko neturi viršyti 6.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai