26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėBaigti Los Cristianos promenados jūros sienos ir paplūdimio prieigų remonto darbai

Baigti Los Cristianos promenados jūros sienos ir paplūdimio prieigų remonto darbai

- Advertisement 3-


Tenerifės pietuose esančio Los Kristianoso pakrantėje esančio Los Tarajaleso pėsčiųjų tako atnaujinimo darbai baigti per rekordiškai trumpą laiką. Ši teritorija buvo gerokai pažeista ir ją reikėjo sutvarkyti, o ankstesnė administracija to nepadarė.

Dabartinė Aronos taryba žinojo, kad šioje teritorijoje yra didelių saugumo trūkumų tiek pėsčiųjų, einančių promenada, tiek paplūdimio lankytojų atžvilgiu, todėl skubiai ėmėsi darbų ir vos per tris mėnesius pakeitė apsauginę sienelę ir turėklus.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Aronos miesto merė Fátima Lemes sakė: „Esame pasiryžę gerinti savivaldybės pakrantę ir paplūdimius, pradėdami nuo neatidėliotinų darbų, pavyzdžiui, Los Tarajaleso paplūdimyje, o netrukus – Las Galletaso paplūdimyje. Vėliau tęsime visų Aronos pakrančių ir paplūdimių gerinimą ir atnaujinimą.”

Darbai buvo kruopštūs, nes apie 70 proc. „Gaudi” tipo plytelių buvo atkurta, todėl jas buvo galima vėl panaudoti daliai iškilusių plotų iškloti ir taip išsaugoti promenados įvaizdį, kurį ji turėjo daugelį metų. Taip pat buvo įrengta daugiau kaip 600 metrų turėklų ir sutvarkytos visos prieigos prie paplūdimio.

Darbai prasidėjo 2023 m. lapkričio pradžioje, kai pirmuoju etapu buvo nugriauta ir iškasta 72 metrų ilgio dalis, o po to ant esamos Los Cristianos promenados sienos įrengti nauji nerūdijančio plieno turėklai.

Žemės kasimo darbai buvo būtini, kad sieną būtų galima atstatyti į naująjį lygį. Šiame etape darbus reikėjo planuoti atsižvelgiant į potvynius ir atoslūgius, dėl kurių mašinos negalėjo dirbti potvynio metu.

Antrajame etape buvo įrengtas naujas betoninis pamatas ir pastatyta nauja 5 m aukščio masyvinė betoninė atraminė siena. Galiausiai, siekiant užbaigti darbus, visose paplūdimio prieigose buvo įrengti turėklai ir atitvarai, kad būtų išlaikytas tęstinumas su tais, kurie jau buvo įrengti atnaujintoje teritorijoje.


Baigti Los Cristianos promenados juros sienos ir papludimio prieigu remonto darbai

- Advertisement 4-

Naujausi