24.7 C
Tenerife
Sekmadienis, 3 liepos, 2022
Reklama
PradžiaĮdomybėsTenerifėje parduodamas brangiausias namas Kanarų salose už 9 mln. eurų

Tenerifėje parduodamas brangiausias namas Kanarų salose už 9 mln. eurų

- Advertisement 3-

„Jei ieškote vieno iš išskirtiniausių namų Ispanijoje, vienoje iš stebuklingiausių ir gražiausių pasaulio vietų, šis namas skirtas jums.“ Taip portalas „Idealista“ pristato brangiausiai šiais metais parduodamą namą Kanarų salose.Už beveik devynis milijonus eurų pavyks įsigyti vilą, kuri stovi 4201 m² ploto sklype ant priekinės uolos linijos La Orotavos slėnyje ir iš kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į jūrą ir La Palmą.

Namas, esantis La Kvintoje, Santa Ursuloje, pasak portalo, yra visiškai naujas ir pastatytas naudojant geriausias rinkoje esančias medžiagas. Jame yra trys aukštai ir garažas trims transporto priemonėms, iš viso šeši miegamieji, devyni vonios kambariai ir prabangus baseinas.

Anksčiau šią savaitę „Idealista“ atskleidė brangiausią Kanarų salų gatvę nekilnojamajam turtui įsigyti – tai Calle La Alcojora prie Kosta Adechės golfo klubo Tenerifės pietuose, kur vidutinė nekilnojamojo turto kaina siekia beveik tris milijonus eurų.

Tačiau šie skaičiai nustelbiami lyginant su brangiausiomis ir išskirtiniausiomis visoje Ispanijoje. Pasak „Idealista“, vila La Zagaletoje (Malagoje) parduodama už 29 mln. eurų – tai brangiausias Ispanijoje parduodamas nekilnojamasis turtas, o apskritai brangiausi namai Ispanijoje yra dviejuose regionuose: Kosta del Sol ir Balearų salose.

Vila Malagoje yra daugiau kaip 3 000 kvadratinių metrų ploto, pastatyta 5 900 metrų sklype, joje, be kita ko, yra 5 kambariai, didžiulis baseinas, boulingas ir golfo simuliatorius.

Kitos brangiausios vilos – 2 800 kvadratinių metrų ploto rūmai už 26,5 mln. eurų ir 1 350 kvadratinių metrų ploto vila 93 000 kvadratinių metrų ploto valdoje su nuosava sraigtasparnių aikštele už 24,95 mln. eurų – abi Maljorkoje. Tiesą sakant, visos likusios dešimtuko vietos yra Maljorkoje arba Malagoje, o paskutinis sąraše – dvaras Kalvijoje už 16,5 mln. eurų.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai