26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifė"Casper" (CSPR) saugumo priemonės, skirtos apsisaugoti nuo įsilaužimo ir sukčiavimo

„Casper” (CSPR) saugumo priemonės, skirtos apsisaugoti nuo įsilaužimo ir sukčiavimo

- Advertisement 3-


Kriptovaliutų pasaulyje labai svarbu apsaugoti naudotojų duomenis ir lėšas. Pastaraisiais metais įvyko keli garsiai nuskambėję įsilaužimai ir sukčiavimo atvejai, dėl kurių investuotojai patyrė didelių finansinių nuostolių. Todėl tokie blokų grandinės projektai kaip „Casper” (CSPR) ėmėsi išsamių saugumo priemonių, kad apsaugotų savo naudotojų turtą.

Casper” – tai statymo įrodymo (PoS) blokų grandinė, kurioje naudojamas unikalus konsensuso mechanizmas, vadinamas „Highway”. Tinklo tikslas – sukurti saugią decentralizuotą platformą, kurioje kūrėjai galėtų kurti ir diegti išmaniąsias sutartis ir decentralizuotas taikomąsias programas (DApps).

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiame straipsnyje nagrinėsime įvairias saugumo priemones, kurias „Casper” įgyvendino siekdama apsisaugoti nuo įsilaužimų ir sukčiavimo. Jei planuojate prekiauti bitkoinais, turite investuoti į patikimą prekybos platformą, pavyzdžiui, altrix-edge.io.

Daugelio parašų piniginės

Kasper naudoja kelių parašų pinigines, kad užtikrintų, jog nė vienas asmuo neturėtų visiškos tinklo lėšų kontrolės. Kelių parašų piniginės reikalauja kelių parašų sandoriams patvirtinti, todėl įsilaužėliams beveik neįmanoma pavogti lėšų. Taip užtikrinama, kad net jei privatus raktas būtų pažeistas, užpuolikas negalėtų gauti lėšų be kitų reikalingų parašų.

Staking.

Casper naudoja PoS konsensuso mechanizmą, kuris reikalauja, kad naudotojai, norėdami dalyvauti tinkle, statytų savo CSPR žetonus. Tai reiškia, kad naudotojai turi turėti tam tikrą kiekį CSPR žetonų, kad galėtų patvirtinti sandorius ir gauti atlygį.

Staking yra veiksmingas būdas užkirsti kelią Sybil atakoms, kai užpuolikas sukuria daugybę netikrų tapatybių, kad įgytų tinklo kontrolę. Naudodamasis statymu, užpuolikas turėtų įsigyti didelį kiekį CSPR žetonų, o tai yra brangus ir daug laiko reikalaujantis procesas.

„Highway” konsensuso mechanizmas

„Casper” unikalus „Highway” konsensuso mechanizmas sukurtas taip, kad būtų labai atsparus atakoms. Highway” naudoja bizantinį gedimams atsparų (BFT) konsensuso algoritmą, kuris užtikrina, kad visi tinklo mazgai sutaria dėl dabartinės didžiosios knygos būsenos. „Highway” taip pat sukurtas taip, kad jį būtų galima labai lengvai mastelizuoti, todėl tinklas gali apdoroti daugybę sandorių nepakenkiant saugumui.

Išmaniųjų sutarčių auditas.

Casper įdiegė griežtą tinkle įdiegtų išmaniųjų sutarčių audito procesą. Audito procesas apima išsamią kodo peržiūrą, kurią atlieka saugumo ekspertų komanda, siekdama nustatyti bet kokias galimas spragas. Taip užtikrinama, kad visos tinkle įdiegtos išmaniosios sutartys būtų saugios ir nekeltų pavojaus naudotojų lėšoms.

Reguliarūs saugumo auditai.

„Kasper” reguliariai atlieka saugumo auditus, kad nustatytų bet kokius galimus tinklo infrastruktūros pažeidžiamumus ar trūkumus. Šiems auditams atlikti tinklas samdo kelias saugumo įmones, kurios užtikrina, kad tinklas išliktų saugus ir apsaugotas nuo galimų atakų.

Daugiasluoksnis saugumas.

Casper taiko daugiasluoksnį saugumo metodą, kad apsisaugotų nuo atakų. Siekdamas apsaugoti savo infrastruktūrą, tinklas naudoja keletą saugumo mechanizmų, įskaitant ugniasienes, įsilaužimo aptikimo sistemas ir apsaugą nuo DDoS. Šis daugiasluoksnis požiūris užtikrina, kad net jei vienas saugumo mechanizmas nesuveikia, yra ir kitų sluoksnių, apsaugančių nuo atakų.

Apibendrinant galima teigti, kad „Casper” (CSPR) ėmėsi išsamių saugumo priemonių, kad apsaugotų savo naudotojų turtą nuo įsilaužimų ir sukčiavimo. Tinklo piniginės su keliais parašais, PoS konsensuso mechanizmas, „Highway” konsensuso algoritmas, išmaniųjų sutarčių auditas, reguliarus saugumo auditas ir daugiasluoksnis saugumo metodas – visa tai padeda kurti itin saugią ir atsparią platformą, kurioje kūrėjai gali kurti ir diegti DA programėles.

- Advertisement 4-

Naujausi