26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifėje pradedami taikyti vandens apribojimai, įskaitant draudimą naudotis dušu paplūdimyje

Tenerifėje pradedami taikyti vandens apribojimai, įskaitant draudimą naudotis dušu paplūdimyje

- Advertisement 3-


Šį rytą (ketvirtadienį) Fasnijos taryba išleido įsakymą apriboti vandens naudojimą dėl mažų atsargų. Meras Chavjeras Gonzalesas (Javier González) teigia, kad savivaldybei reikia spręsti pastaraisiais mėnesiais Kanarų salas paveikusios klimato situacijos problemas, o pagrindinis tikslas – užtikrinti geriamojo vandens tiekimą visiems gyventojams.

Per pastaruosius šešis mėnesius Tenerifėje buvo rekordiškai aukšta temperatūra ir mažai kritulių, todėl rezervuarai buvo užpildyti tik 33 % vietoj įprastų šiam metų laikui 72 %, o sala susidūrė su „ekstremalios sausros” situacija.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Tarp priemonių, kurias įvedė Fasnijos taryba, yra draudimas plauti transporto priemones, išskyrus degalinėse, taip pat pripildyti baseinus, tvenkinius ar rezervuarus. Be to, paplūdimiuose draudžiama naudotis dušais ir raginama nenaudoti geriamojo vandens laistymui.

Tenerifės Kabildas rytoj (penktadienį) planuoja oficialiai paskelbti ekstremalią situaciją dėl vandens, kad būtų pradėtos galimos ekstremalios situacijos dėl vandens skelbimo procedūros ir išnagrinėtos papildomos priemonės, kuriomis būtų užtikrintas vandens tiekimas gyventojams.

- Advertisement 4-

Naujausi