26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifės pietuose prasideda kelio TF-662 tiesimo darbai, dėl kurių du mėnesius susidarys...

Tenerifės pietuose prasideda kelio TF-662 tiesimo darbai, dėl kurių du mėnesius susidarys spūstys

- Advertisement 3-


Tenerifės vyriausybė patvirtino, kad nuo šiandien iki balandžio 24 d. Aronoje vykdomi kelio TF-662 gerinimo ir atnaujinimo darbai. Šis kelias, einantis lygiagrečiai greitkeliui TF-1, jungia TF-66 ties Guaza sankryža su Beždžionių parku.

Remiant šį kelią, darbai padalyti į dvi dalis: pirmoji dalis tęsiasi nuo Guaza iki degalinės „galiniame” kelyje (PPKK 0+000 iki 2+177), o antroji – nuo degalinės iki PPKK 2+177 iki 2+314.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kelių tarybos narys Dámaso Arteaga teigė, kad projektas, kurio biudžetas – 1,3 mln. eurų, apima visišką kelio dangos atnaujinimą. Vykstant paviršiaus drenažo darbams, bus perkeliami eismo sutrikimai, o atkirtimo vietose bus dislokuoti informavimo darbuotojai. Todėl Arteaga ragina šio kelio naudotojus būti maksimaliai atsargius. 2023 m. kovo mėn. į konkursą įtrauktas projektas dėl TF-662 kelio sutvarkymo yra dalis salos tarybos planuojamų veiksmų, kuriais siekiama padidinti saugumą ir judumą salos keliuose.

Svarbu paminėti, kad Aronoje taip pat vykdomi kiti kelių TF-652 ir TF-653 atstatymo ir saugumo gerinimo darbai, kurių bendra vertė siekia du milijonus eurų.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi