32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėSanta Cruz miesto tarybos įsakymu, Benijo paplūdimyje buvo įdiegta internetinė vaizdo kamerą

Santa Cruz miesto tarybos įsakymu, Benijo paplūdimyje buvo įdiegta internetinė vaizdo kamerą

- Advertisement 3-

Santa Kruso de Tenerifės miesto taryba Benijo paplūdimyje, esančiame Anagos pakrantėje, įdiegė informacinę interneto kamerą, kurios pagalba gyventojai gali realiuoju laiku stebėti orus, paplūdimio užimtumą ir pakrantės būklę adresu www.santacruzdetenerife.es.

Kai tik sostinės tarybos Aplinkos departamentas išspręs technines signalo problemas, „netrukus” Las Gaviotas paplūdimyje ir Añaza prieplaukoje bus pridėtos kameros, teigiama antradienį paskelbtame miesto tarybos pareiškime.

Aplinkos departamentas nurodė, kad kameros atitinka taisykles, nes jomis galima matyti panoraminį teritorijos vaizdą, vaizdas transliuojamas realiuoju laiku, jos jokiu būdu neįrašinėja ir kamerų nereikia prižiūrėti.

Aplinkos tarybos narės Evelyn Alonso nuomone, ši iniciatyva atitinka viešąjį interesą, nes, be kita ko, padės išvengti nereikalingų kelionių ir padės išvengti privačių transporto priemonių eilių bei spūsčių pakrantėje.

Kameros taip pat fiksuoja eismo situaciją ir automobilių stovėjimo aikštelių užimtumą, taip pat vėjo ar vandenyno būklės vaizdus.

Šiomis nuorodomis bus dalijamasi su kelionių organizatoriais, kad visa ši informacija būtų žinoma tarptautiniu mastu: ” tai būdas, kurią įgyvendinant siekiama ir toliau kurti patrauklios turizmui vietovės savivaldybę, kuris padės atsigauti vietos ekonomikai ir užimtumui”, – sakė Alonso.

Benijo paplūdimio tiesioginę transliaciją galite pamatyti čia: http://2.139.187.85/image/benijo.cam

Daugiau kamerų: https://www.santacruzdetenerife.es/web/servicios-municipales/medioambiente-y-sanidad/playas

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai