25.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos įtrauktos į gintarinį Jungtinės Karalystės kelionių sąrašą

Kanarų salos įtrauktos į gintarinį Jungtinės Karalystės kelionių sąrašą

- Advertisement 3-

Jungtinės Karalystės susisiekimo ministras Grant Schapps pagaliau paskelbė ilgai lauktą valstybių sąrašą į kurias nuo gegužės 17-osios galės vykti JK piliečiai. Kanarų salos įtrauktos į gintarinį sąrašą, tuo tarpu nei Prancūzija, nei Ispanija, nei Graikija nepateko į žaliąjį.

Tai reiškia, kad nuo gegužės 17 dienos Jungtinės Karalystės piliečiai turės galimybę atvykti į Kanarų salas ne dėl svarbių priežasčių, pavyzdžiui atostogų, susitikimo su šeima ar draugais bei tuo atveju, jeigu salyne disponuoja nekilnojamuoju turtu. Kadangi Kanarų salos yra įtrauktos į gintarinį sąrašą, prieš išvykstant iš Jungtinės Karalystės keliautojas privalės atlikti testą, o grįžus praleisti 10 dienų saviizoliacijoje namuose. 2-ąją ir 8-ąją saviizoliacijos dieną grįžęs iš gintarinės zonos šalių JK pilietis privalės atlikti Covid-19 testus.

Kol kas į žaliąjį sąrašą patenka tik 12 šalių, tarp jų:
Portugalija (įskaitant Azorų salas ir Madeirą)
Australija
Naujoji Zelandija
Singapūras
Brunėjus
Islandija
Farerų salos
Gibraltaras
Folklando salos
Izraelis

JK keliautojai vykstantys į žaliojo sąrašo šalis ir grįžę iš jų vis tiek privalės pateikti neigiamą Covid-19 testo rezultatą, tačiau jiems nebus taikoma saviizoliacija. Žaliasis sąrašas bus atnaujinamas kas 3 savaites.

Tuo tarpu Turkija, viena iš labiausiai britų poilsiautojų pamėgtų atostogų krypčių dėl Covid-19 pandemijos masto yra įtraukta į raudonąjį sąrašą.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai