26.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos yra pasirengusios testuoti svečius viešbučių registratūrose

Kanarų salos yra pasirengusios testuoti svečius viešbučių registratūrose

- Advertisement 3-

Kanarų salų vyriausybė ir viešbučių savininkai parengė planą, pagal kurį pastarieji artimiausiu metu yra pasiruošę atlikti turistų testavimą viešbučių registratūrose. Keliautojai su teigiamu koronaviruso testo rezultatu bus talpinami į specialiai šiam tikslui parengtus viešbučius.

Atsižvelgiant į tai, kad dėl Europos Sąjungos prieštaravimų,
atlikti koronaviruso testų oro uoste neįmanoma, viešbučių verslo savininkai reikalauja, kad turistų testavimas būtų kuo greičiau pradedamas, siekiant apsaugoti atvykstančius keliautojus. Kanarų salų vyriausybė kartu su verslininkais ieškojo geriausio varianto ir, panašu, kad jau rado sprendimą. Nuo šiol visi, norintys apsistoti viešbutyje privalo registratūroje atlikti koronaviruso testą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kanarų salos šią savaitę pasiekė pagrindinį epidemiologinį tikslą – per pastarąsias septynias dienas užsikrėtusiųjų skaičius buvo gerokai mažesnis nei 50 infekcijos atvejų 100 000 gyventojų. Gerėjančių rodiklių reikalauja tokios šalys, kaip Vokietija, su kuriomis tikimasi, kad artimiausiomis dienomis bus panaikinti visi apribojimai ir atnaujintos turistinės kelionės.

Lygiai taip pat salos nuo šio šeštadienio ruošiasi priimti Šiaurės šalių turistus po pagrindinio Skandinavijos kelionių organizatoriaus pranešimo, kad jis vėl ketina skraidyti į Kanarų salas keturis kartus per savaitę – 1 į Tenerifę ir 3 į Gran Kanariją. Ankščiau, prieš mėnesį, pagrindinis Vokietijos kelionių operatorius TUI jau atnaujino skrydžius į archipelagą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos