25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaIspanijaĮvairiuose Ispanijos regionuose įvedamos naujos taisyklės dėl mergvakarių ir bernvakarių

Įvairiuose Ispanijos regionuose įvedamos naujos taisyklės dėl mergvakarių ir bernvakarių

- Advertisement 3-


Malaga – naujausias Ispanijos regionas, kuriame įgyvendinamos naujos taisyklės, skirtos mergvakariams ir bernvakariams. Jau galioja taisyklės, draudžiančios antisocialų elgesį, pavyzdžiui, šūkauti ir naudotis megafonais naktį, rengti išgertuves lauke ir šlapintis gatvėje, tačiau dabar bus taikomos naujos taisyklės, skirtos tiems, kurie atvyksta į šį regioną švęsti viengungystės pabaigos.

Naujosios taisyklės, kurias jau įgyvendino arba dar tik įgyvendina kiti Ispanijos regionai, reikš, kad gatvėje nebus galima vaikščioti be viršutinės dalies arba tik su maudymosi kelnaitėmis, bikiniu ar maudymosi kostiumėliais, taip pat su pripučiamomis lėlėmis ar „seksualinio pobūdžio elementais, pavyzdžiui, lytinius organus vaizduojančiais aksesuarais”, sakoma tekste.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pagal naujųjų taisyklių projektą asmenys, pažeidžiantys šį naująjį teisės aktą, gaus vietos policijos įspėjimą, tačiau jei nesiliaus, gali būti nubausti iki 750 eurų bauda, t. y. tokia pačia suma kaip ir už vandalizmą, maudymąsi fontanuose arba riedėjimą dviračiais ar triukus su riedlentėmis viešosiose ir (arba) pėsčiųjų zonose.

Malagos taryba teigia, kad jos tikslas – užtikrinti, kad vietos gyventojai galėtų ramiai gyventi. „Dėl pastaraisiais metais išplitusio tam tikro elgesio, pavyzdžiui, nudizmo, dėvėjimo tik apatinius drabužius ar erotinių daiktų nešiojimo viešose vietose, turime įvesti naujas taisykles. Viešosios erdvės turi būti išsaugotos kaip vietos, kuriose žmonės gali susitikti, sugyventi ir leisti laisvalaikį gerbdami kitus”, – sakoma pranešime spaudai.

Naujieji teisės aktai turėtų įsigalioti 2023 m. pradžioje, kai juos oficialiai patvirtins taryba ir jie bus viešai išstatyti, o po to jiems bus uždegta žalia šviesa ir jie bus įgyvendinti.

Daugelis Ispanijos regionų, tokių kaip Magalufas, stengiasi sutvarkyti savo kurorto įvaizdį, kad pritrauktų daugiau pasiturinčių turistų ir atsikratytų „girtuokliavimo” kultūros. Ne paslaptis, kad Tenerifė siekia to paties, tad ar tik laiko klausimas, kada Kanarų salose bus priimti tokie teisės aktai?

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock