24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaGyvenimasIspanūjos transporto įmonės prašo pratęsti degalų subsidijavimą iki 2022 m. pabaigos

Ispanūjos transporto įmonės prašo pratęsti degalų subsidijavimą iki 2022 m. pabaigos

- Advertisement 3-


Nesustabdomai kylant degalų kainoms Ispanijoje, transporto įmonės vėl reikalauja, kad vyriausybė imtųsi naujų priemonių jų padėčiai palengvinti. Praėjusią savaitę streikus inicijavusi asociacija „Kelių transporto gynimo platforma“ pagrasino nauju streiku, jei nesiims veiksmų, o dabar naujos paramos prašo Nacionalinis krovinių vežimo komitetas (CNTC), aukščiausia sektoriaus atstovaujamoji institucija.

Pirmiausia jie prašo, kad dabartinė 20 centų nuolaida vienam litrui degalų būtų pratęsta iki gruodžio 31 d., nes ji yra „gyvybiškai svarbi“ sektoriui, kadangi degalų sąnaudos sudaro daugiau kaip 30 proc. šių bendrovių veiklos sąnaudų, – sako Tarptautinės kelių transporto asociacijos (ASTIC) viceprezidentas Ramón Valdivia.

Tačiau, kadangi, jų nuomone, šias subsidijas „suvalgo“ rinka dėl nuolat augančių degalų kainų, jie prašo, kad komercinio transporto bendrovėms, ypač transporto priemonėms iki 7,5 tonos, būtų suteikta papildoma 20 centų subsidija, t. y. iš viso 40 centų nuolaida vienam litrui degalų

Be to, jie prašo, kad krovininio transporto bendrovėms, priklausomai nuo transporto priemonės tipo, tris mėnesius būtų teikiama tiesioginė pagalba – 1 250 eurų sunkvežimiams ir 500 eurų mikroautobusams. Tai ta pati priemonė, dėl kurios su Vyriausybe buvo susitarta kovo mėnesį, tačiau vežėjai reikalauja, kad ji būtų pratęsta dar ketvirčiui – iki rugsėjo pabaigos.

ASTIC vakar teigė, kad degalų kaina yra 50 proc. didesnė nei praėjusių metų birželį, be to, reikia atsižvelgti į tai, kad sunkiasvoris sunkvežimis per mėnesį sunaudoja apie 4 000-4 500 litrų degalų. Be to, sunkvežimiams, varomiems gamtinėmis dujomis, dabar pripildyti baką per metus kainuoja 5500 eurų, kai anksčiau tai kainavo 2500 eurų.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai