23.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaTurizmasCabildo - "Teidės kalno išsiveržimo požymių nėra"

Cabildo – „Teidės kalno išsiveržimo požymių nėra”

- Advertisement 3-


Tenerifės tarybos pirmininkas Pedro Martín pirmadienį po praėjusį penktadienį Teidės kalne užfiksuoto seisminio aktyvumo gyventojams pasiuntė ramią žinią ir nurodė nuolat stebėti seisminį aktyvumą „Involcan”, kad galėtume būti „pasiruošę” bet kokiam atvejui.

„IGN ar Involcan nerodo jokių ženklų, kurie rodytų, kad artimiausiu metu prognozuojamas išsiveržimas”, – sakė jis „Cope Canarias”, kurį surinko „Europa Press”, ir pabrėžė, kad Kabildas turi ugnikalnių rizikos prevencijos planą, kad „žinotų, kaip elgtis”. „Tai nereiškia, kad manome, jog taip atsitiks, bet dėl atsakomybės turime būti budrūs ir turėti planą nenumatytiems atvejams”, – aiškino jis.

Martínas primygtinai tvirtino, kad „nėra jokių ženklų”, kurie rodytų, jog saloje gali išsiveržti ugnikalnis, ir patikslino, kad „šis aktyvymas nėra naujas, jis vyksta jau daugelį metų, todėl esame labai budrūs, bet nekeliame nereikalingo nerimo”.

Jis pabrėžė, kad institucijos dėl „Involcan” turi „daugiau informacijos nei bet kada anksčiau” ir kad „panašus seisminio nestabilumo epizodas buvo patirtas pernai ir prieš dvejus metus, taigi jis turi tam tikrą dėsningumą”, ir, jo nesumenkindamas, paaiškino, kad dabar situacija nuolat stebima.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai