26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasDėl nestabilumo Egipte ir Raudonojoje jūroje kruiziniai laivai plaukia į Kanarų salas

Dėl nestabilumo Egipte ir Raudonojoje jūroje kruiziniai laivai plaukia į Kanarų salas

- Advertisement 3-


Kanarų salos kruizų atžvilgiu naudojasi nestabilumu, kuris vis dar egzistuoja geografinėje Egipto ir Raudonosios jūros teritorijoje dėl Izraelio ir Gazos konflikto bei Jemeno husių sukilėlių išpuolių prieš įvairius laivus.

Prieš kelias savaites Vokietijos kruizų bendrovė AIDA, priklausanti „Carnival Corporation” grupei, atšaukė visus kruizus per Raudonąją jūrą, suplanuotus laivais „AIDAbella”, „AIDAblu” ir „AIDAprima”.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kompanija dabar nagrinėja galimybę pakeisti reisų tvarkaraštį ir neatmetama galimybė, kad jie galiausiai užsuks į Kanarų uostus, žinomus dėl trijų laivų, plaukiojančių esamais maršrutais.

Taip pat viena iš pirmaujančių kruizinių laivų kompanijų Europoje „MSC Cruises” patvirtino, kad laivas „MSC Opera” pakeis savo dabartinį namų uostą, esantį Dubajuje (JAE), ir plauks į salyną.

Antrojo 2024/2025 m. žiemos sezono metu kruizinis laivas kursuos tarp Kanarų salų, Madeiros ir Maroko. Sekmadieniais jis plauks iš Santa Krus de Tenerifės, o pirmadieniais – iš Las Palmo uosto (Gran Kanarija). Abiejuose uostuose bus įlaipinami ir išlaipinami keleiviai, o ne tik sustojama.

- Advertisement 4-

Naujausi