26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasKodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionę į Tenerifę?

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionę į Tenerifę?

- Advertisement 3-

Vieni atostogas linkę planuoti iš anksto iki menkiausių smulkmenų, o kiti mėgsta spontaniškumą, todėl dažniausiai renkasi paskutinės minutės pasiūlymus. Bet kuriuo atveju, pasirinkę atostogas Tenerifėje, būsite nustebinti nepakartojamo Kanarų salos grožio, juk ne veltui ši kryptis yra viena iš populiariausių tarp turistų.

Kodėl paskutinę minutę?

Pigios paskutinės minutės kelionės, kurias siūlo įvairios kelionių agentūros, yra ne toks ir retas poilsiautojų pasirinkimas. Dažnai kelionių organizatoriai nori išparduoti laisvas vietas lėktuvuose ir viešbučiuose, kai iki kelionės lieka nedaug laiko, todėl kelionių pasiūlymai gali būti pigesni. Tiesa, reikia atkreipti dėmesį, kad renkantis kelionę paskutinę minutę gerokai sumažėja viešbučių ir vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl to pamatę patikusį kelionių pasiūlymą, rekomenduojame nedelsti ir įsigyti iš karto.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kodėl Tenerifė?

Didžiausia Kanarų sala iš kitų išsiskiria juodos spalvos smėlio paplūdimiais, gamta ir išskirtiniu jos objektu – Teidės ugnikalniu. Ten visada šilta, net žiemos viduryje, ir beveik nebūna kritulių. Saloje susipynę ir tai, kas afrikietiška, ir ispaniška, europietiška. Skamba kaip tikra egzotika, ar ne? Čia galima stebėti banginius ir delfinus, nardyti, plaukioti banglentėmis, leistis į žygius, grožėtis uolomis, maudytis lavos baseinuose, pramogauti Siam vandens parke ir t.t.

Kodėl vasarį?

Kasmet vasario mėnesį kone visame pasaulyje vyksta įvairūs karnavalai: Venecijos karnavalas Italijoje, Rio de Žaneiro karnavalas Brazilijoje, Lietuvoje Užgavėnės nuo seno taip pat švenčiamos triukšmingai. Beveik mėnesį trunkantis karnavalas vyksta ir Tenerifėje, Santa Kruze – su vakarėliais, šokiais, paradu, spalvingais kostiumais, triukšminga muzika ir šventės šurmuliu. Kasmet šis reginys pritraukia apie 250 tūkst. lankytojų, pasirenkama vis kita tema, šiemet ji – televizija, ankstesniais metais temos būdavo skirtos Niujorkui, mokslinei fantastikai, pasaulio karnavalams ir kt.

Akivaizdu, priežasčių, kodėl verta apsilankyti Tenerifėje, – ne viena. Stulbinanti salos gamta, vietinių svetingumas ir platus pramogų pasirinkimas leis kurti neužmirštamus prisiminimus su artimaisiais. Tad leiskitės į spontaniškas atostogas Tenerifėje, o atostogų planavimą palikite kelionių agentams, kurie viskuo pasirūpins už jus!

- Advertisement 4-

Naujausi