24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasDaugiau nei 500 šeimų gali netekti savo namų Lomo Negro mieste

Daugiau nei 500 šeimų gali netekti savo namų Lomo Negro mieste

- Advertisement 3-


Fernando Ucha, vienas iš pagrindinių slaptų statybų Lomo Negro vietovėje vykdytojų, prisiėmė atsakomybę už padarytą pažeidimą ir pripažino, kad „padarėme didelę klaidą, kurios negalima paneigti; žemės negalima padalyti į kaimiškus sklypus”. Tačiau dabar jis ragina Aronos miesto tarybą pradėti diskusijas su gyventojais, kad būtų ieškoma sprendimo ir įteisinta kuo daugiau žemės sklypų.

Lomo Negro gyvena apie 500 šeimų, o pirmieji gyventojai dėjo daug pastangų, kad iš savo ribotų išteklių pasistatytų kuklius namus, tikėdamiesi diskretiškai gyventi su šeimomis. Tačiau po pandemijos situacija tapo chaotiška.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Daug žmonių ieškojo namų kaime, o kai kurie ėmėsi kraštutinumų ir pasistatė tokius statinius, kurie prilygsta monstrams. Dabar ten stovi pramoniniai sandėliai, teniso kortai, komercinės patalpos ir net namai, naudojami atostogoms. Neišvengiama pasekmė – bus nugriauta daugybė nekilnojamojo turto objektų, neatitinkančių reglamentų, net ir tų, kurie reikalauja įteisinti padalijimą.

Daugiau nei 500 seimu gali netekti savo namu Lomo Negro mieste

Fernando Ucho (nuotrauka: Sol del Sur)

Kanarų salų gamtinės aplinkos apsaugos agentūra (ACPMN) šią įtariamą nesąžiningą veiklą, susijusią su neteisėtu Lomo Negro miesto padalijimu, perdavė Aplinkosaugos prokuratūrai, tačiau šios plėtros įteisinimo perspektyvos atrodo itin niūrios.

Pagal Kanarų salų žemės įstatymą šių sklypų Taryba negali perklasifikuoti į „miesto” kategoriją mažiausiai 20 metų. Šis apribojimas taikomas kaimo žemei, kuri buvo nereguliariai padalinta į miestus, todėl Lomo Negro galimybės artimiausiu metu tapti miestu iš esmės pasmerktos.

Nepaisant to, Fernando Ucha atkakliai stengiasi pasiekti susitarimą, padėdamas užmegzti dialogą tarp nekilnojamojo turto savininkų ir Aronos tarybos. Jis teigia, kad būtų neteisinga bausti visus už kelių žmonių nuodėmes, ir pabrėžia, kad dauguma šeimų į savo namus investavo savo menkas santaupas.

Ucha teigia, kad iš šių sunkiai dirbančių žmonių, kurie nežino nieko geresnio, neturėtų būti atimti jų namai; jų atsidavimas savo nuosavybei liudija jų ryžtą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos