25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaOraiAEMET savaitės pradžioje prognozuoja nuolatinį lietų ir smarkias liūtis

AEMET savaitės pradžioje prognozuoja nuolatinį lietų ir smarkias liūtis

- Advertisement 3-


Valstybinė meteorologijos agentūra (AEMET) prognozuoja, kad šiandien, pirmadienį, vakarinėje salų dalyje tęsis lietus, o po pietų La Palmoje laukiama stiprių liūčių. Temperatūra išliks nepakitusi, pūs silpnas permainingas vėjas daugiausia iš šiaurės, kuris Tenerifėje, La Gomeroje ir El Hierro sustiprės ir pasisuks į šiaurės vakarų pusę.

Kalbant apie jūros sąlygas, prognozuojamas šiaurės arba šiaurės vakarų vėjas, kurio stiprumas sieks 3 arba 4 balus, dėl to jūra bus nerami, o vietomis atsiras stiprių bangų. Iš vakarų ir šiaurės vakarų bus bangavimas iš vakarų ir šiaurės vakarų, bangų aukštis svyruos nuo 1 iki 2 metrų, retkarčiais pasitaikys liūčių.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

LANZAROTE:

Dangus bus debesuotas arba apsiniaukęs, po pietų taps iš dalies debesuotas. Ankstyvą rytą galimas apskritai silpnas lietus, šiaurėje jis gali būti intensyvesnis. Temperatūra išliks beveik nepakitusi, tik aukščiausia temperatūra šiek tiek nukris. Vėjas pūs iš šiaurės rytų.

Aukščiausia temperatūra 28 °C, žemiausia 22 °C.

FUERTEVENTURA:

Dangus bus debesuotas, po pietų taps iš dalies debesuotas. Ankstyvą rytą šiaurėje yra nedidelė silpno lietaus tikimybė. Temperatūra išliks beveik nepakitusi. Vėjas pūs iš šiaurės rytų.

Aukščiausia temperatūra 27 °C, žemiausia – 22 °C.

GRAN KANARIJA:

Pirmoje dienos pusėje šiaurėje protarpiais bus debesuota su pragiedruliais, vyraus daugiausia debesuotas arba debesuotas dangus, vietomis, ypač kalnų papėdėse, numatomas nestiprus lietus. Kituose rajonuose kritulių tikimybė mažesnė, didesnė – rytuose.

Temperatūra išliks daugiausia stabili, išskyrus šiaurinėse priekalnėse ir viršukalnėse nukrisiančią aukščiausią temperatūrą. Vėjas pūs iš šiaurės rytų, kartais stiprus pietryčių ir šiaurės vakarų šlaituose, pietvakarių pakrantėje vyraus jūros vėjas. Aukštumose vėjas dažniausiai bus silpnas iš šiaurės.

Aukščiausia temperatūra 29 °C, žemiausia – 23 °C.

TENERIJA:

Pirmoje dienos pusėje šiaurėje protarpiais bus debesuota, vyraus daugiausia debesuotas arba debesuotas dangus, vietomis, ypač kalnų papėdėse, numatomas nuolatinis lietus. Kituose rajonuose krituliai mažiau tikėtini, dažniausiai silpni, priekalniuose.

Temperatūra išliks daugiausia stabili, išskyrus šiaurinėse priekalnėse ir viršukalnėse nukrisiančią aukščiausią temperatūrą. Vėjas pūs iš šiaurės rytų, po pietų sustiprės pietryčių ir tolimųjų šiaurės vakarų, vakarinėje pakrantėje vyraus jūros vėjas. Aukštumose vėjas bus silpnas, vakarų krypčių.

Aukščiausia temperatūra 28 °C, žemiausia 22 °C.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos