26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasAutobusai bus nemokami ne visiems. Kam bus naudingas sausio mėnuo?

Autobusai bus nemokami ne visiems. Kam bus naudingas sausio mėnuo?

- Advertisement 3-


2023 m. valstybės biudžete numatyta 81 mln. eurų suma nemokamoms kelionėms autobusais ir tramvajais Kanarų salose subsidijuoti, tačiau 100 proc. nuolaida taikoma tik tam tikroms kelionės kortelėms ir šia priemone galės pasinaudoti ne visi.

Kanarų salų vyriausybės transporto ministras Sebastianas Franquisas, lapkričio 17 d. susitikęs su septynių salų transporto direktoriais ir kitais atstovais, pranešė kai kurias susitarimo detales, kad aptartų šios pagalbos žmonėms pragyvenimo išlaidų krizės metu taikymo mastą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kas ja pasinaudos?

Franquis jiems paaiškino, kad pagal šį susitarimą dažnai keliaujantys keleiviai, turintys mėnesines „Bono” korteles, Kanarų salų autobusais ir tramvajais galės važiuoti nemokamai, tačiau juo negalės naudotis negyvenantys Kanarų salose ir nereguliariai keliaujantys keleiviai.

Pasinaudoti nemokamu viešuoju transportu galės tik tie keleiviai, kurie turės mėnesines abonementines kelionių korteles, t. y. tie, kurie jų neturės, turės sumokėti visą kelionės kainą.

Kada priemonė įsigalios?

Įstatymas įsigalios 2023 m. sausio 1 d.

Pagal 81 mln. eurų subsidiją Kanarų salų vyriausybė ir salų kabildas iš Transporto ministerijos reikalauja papildomo finansavimo, kad būtų galima įsigyti 130 naujų autobusų, įdarbinti daugiau vairuotojų ir padengti priemonei įgyvendinti reikalingų techninių pritaikymų išlaidas.

Visi atstovai sutinka, kad nemokami autobusai ir tramvajai yra geras dalykas, tačiau dėl to kyla nemažai sunkumų, visų pirma dėl to, kad jie turės ribotą maržą, kad galėtų tai įgyvendinti praktiškai, be to, padidės išlaidos, tiesiogiai susijusios su padidėjusia paklausa.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock