25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaIspanijaIspanijoje rastas negyvas kriptovaliutų karalius, kurio atžvilgiu atliekamas tyrimas dėl 280 mln....

Ispanijoje rastas negyvas kriptovaliutų karalius, kurio atžvilgiu atliekamas tyrimas dėl 280 mln. eurų sukčiavimo

- Advertisement 3-


Brokeris Javieras Biosca, kuris buvo tiriamas dėl didžiausio Ispanijoje sukčiavimo kriptovaliutomis – 280 mln. erų, vakar ryte (antradienį) rastas negyvas Esteponoje, Kosta Del Sol saloje, atsitiktinai iškritęs iš buto, kuriame buvo apsistojęs, balkono.

Biosca buvo apsistojęs apartamentų komplekse golfo aikštyne kartu su žmona ir sūnumi, ir iš pradžių tyrimas nenurodo, kad prie jo mirties būtų prisidėję tretieji asmenys

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pasak policijos pranešimo, jis, matyt, apie 11.15 val. išėjo į terasą ir netyčia mirtinai nukrito. Nacionalinė policija tiria aplinkybes.

Jo kūną aptiko komplekso darbuotojas, kuris išgirdo trenksmą ir rado Bioskos kūną ant grindų po savo butu bei pakėlė pavojaus signalą.

Kriptovaliutų sukčiavimo bylai artimi šaltiniai pranešė, kad Bioską policija sulaikė maždaug prieš tris savaites dėl teisinio ieškinio. Vėliau šį mėnesį jis turėjo dar kartą apsilankyti jo bylą tiriančiuose teismuose.

Javiero Bioscos iškilimas ir nuopuolis:

Biosca pirmą kartą buvo sulaikytas 2021 m. birželio mėn. per įprastą Guardia Civil patikrinimą. Įvedę jo duomenis į kompiuterį, pareigūnai suprato, kad jo atžvilgiu išduotas arešto orderis, nes jis buvo tiriamas dėl kriptovaliutų sukčiavimo, kurio vertė bitkoinais viršijo 280 mln. litų.

Galisijos teismui skundą nukentėjusiųjų vardu pateikė advokatai. Per kelias savaites nukentėjusiųjų padaugėjo iki daugiau kaip 600 žmonių, o tarp apgautų investuotojų buvo teisėjų, notarų ir iždo inspektorių.

Biosca nuo 2010 m. socialinėje žiniasklaidoje prisistatinėjo kaip įmonės, užsiimančios internetine rinkodara, vadovas, tačiau 2019 m. jis pradėjo verbuoti potencialius partnerius investuoti į kriptovaliutas, žadėdamas kas savaitę grąžinti nuo 20 iki 25 proc. pelno. Tačiau vėliau šią garantiją sumažino iki 10 %.

Per trumpą laiką jis turėjo daugiau kaip 500 investuotojų ir nusprendė persikelti iš Toledo į Marbelą, kad galėtų ieškoti didesnę perkamąją galią turinčių klientų. Savo dvare jis įrengė keturis seifus ir pavojaus kambarį, be to, apsupo save apsaugos komanda.

Viskas rodė, kad finansų makleris buvo pasiekęs aukščiausią lygį ir turėjo investuotojų, kurie, pasak teisininkų, į jo rankas atidavė iki 20 mln. eurų už bitkoinų įsigijimą, o kiti jam atidavė savo gyvenimo santaupas. Tačiau 2020 m. pabaigoje „Biosca” pradėjo nevykdyti savo pelningumo pažadų ir tada jo imperija ėmė byrėti.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO