30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaIspanija"AENA" teikia paskatas oro transporto bendrovėms, kad paskatintų daugiau keleivių vykti į...

„AENA” teikia paskatas oro transporto bendrovėms, kad paskatintų daugiau keleivių vykti į Ispaniją

- Advertisement 3-


Visus Ispanijos oro uostus, įskaitant Kanarų salų oro uostus, valdanti bendrovė AENA paskelbė, kad nuo dabar iki kitų metų kovo pabaigos ir toliau siūlys paskatas oro transporto bendrovėms, kurių vietų užimtumas yra didžiausias. Šią priemonę jie taikė vasarą, siekdami padidinti lėktuvuose užimtų vietų procentą.

Pagal šią priemonę oro transporto bendrovėms bus kompensuojama vidutinė kaina, kurią jos taikė atsižvelgdamos į užimtų vietų skaičių ir skirtingas rinkas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pavyzdžiui, AENA padengs pusę keleivių bilieto kainos už trumpalaikius skrydžius ir skrydžius su Lotynų Amerika, jei lėktuvas bus užpildytas 80 %, ir 100 % už tolimus skrydžius, jei lėktuvas bus užimtas 70 % vietų.

Taip siekiama padėti atgaivinti Azijos rinką ir susisiekimą su JAV bei Artimaisiais Rytais, nes šis sektorius auga lėčiau nei susisiekimas su Europa, Afrika ir Lotynų Amerika.

Nuo 2020 m. liepos mėnesio, kai judumas po blokavimo pradėjo atsinaujinti, iki šių metų rugpjūčio mėnesio AENA oro linijų bendrovėms išmokėjo daugiau nei 100 mln. eurų skatinamųjų išmokų.

AENA teigia, kad oro linijų bendrovės šiai žiemai siūlo daugiau vietų nei tuo pačiu metų laiku 2019 m., iki pandemijos, kuri buvo rekordinė, o per pirmuosius aštuonis 2022 m. mėnesius Ispanijos oro uostai, palyginti su tuo pačiu 2019 m. laikotarpiu, susigrąžino 85,3 proc. skrydžių, iš viso 159 308 824 keleivius.

- Advertisement 4-

Naujausi