26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasŽalia šviesa naujo 4 žvaigždučių viešbučio statybai Tenerifės pietuose

Žalia šviesa naujo 4 žvaigždučių viešbučio statybai Tenerifės pietuose

- Advertisement 3-


Kanarų salų vyriausybė patvirtino naujo keturių žvaigždučių viešbučio, kuriame bus 146 kambariai 292 svečiams, statybos projektą San Miguel de Abona mieste Tenerifės pietuose.

Pagal dokumentus žemė, kurioje bus statomas viešbutis, yra 17 635 kvadratinių metrų ploto sklype, esančiame Avenida Jose M. Galván Bello gatvėje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Projekte numatyta statyti 4 žvaigždučių viešbutį su bendro naudojimo patalpomis, pavyzdžiui, registratūra, restoranais, treniruoklių sale, baseinais, vaikų žaidimų parku lauke, taip pat viešbučio veiklai reikalingais įrenginiais ir paslaugomis.

Rytinėje komplekso dalyje planuojama pastatyti SPA pastatą, į kurį būtų galima patekti iš viešbučio išorės, kuriame būtų įrengtas baseinas, masažo kabinos, sūkurinė vonia, sauna, turkiška pirtis ir hidroterapiniai dušai.

Energetinio efektyvumo požiūriu iš pateiktų dokumentų matyti, kad pastatas dėl puikios izoliacijos suderina didelį vidaus komfortą ir mažas energijos sąnaudas. Siekiant sumažinti energijos suvartojimą, stengtasi maksimaliai padidinti apšvietimą ir natūralų vėdinimą. Be to, projekte numatyta dviguba apsauga nuo saulės spinduliuotės.

Kadangi regioninė valdžia patvirtino projektą, prieš išduodant Cabildo leidimą, jį turi išnagrinėti Turizmo, pramonės ir prekybos ministerija, kad įvertintų, ar jis atitinka pastato kokybės ir energijos pakankamumo standartus.

Vėliau turi būti išnagrinėta, ar užtikrinamas minimalus poveikis aplinkai pagal Kanarų salų turizmo renovacijos ir modernizavimo įstatyme nustatytas sąlygas.

Šiame įstatyme nustatyta, kad licencijos bus išduodamos tik tiems turistų apgyvendinimo projektams Lansarotėje, Fuerteventūroje, Gran Kanarijoje ir Tenerifėje, kurių tikslas – naujas viešbučių ir ne viešbučių apgyvendinimo įstaigų įgyvendinimas ir kai teritorijų planavimas jų aiškiai nedraudžia.

- Advertisement 4-

Naujausi