33.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaGyvenimas"Zara" atskleidė prekybos dėvėtais drabužiais Ispanijoje pradžios datą

„Zara” atskleidė prekybos dėvėtais drabužiais Ispanijoje pradžios datą

- Advertisement 3-


Ispanijos mažmeninės prekybos milžinė „Zara” paskelbė, kad žengia svarbų žingsnį link tvaresnės mados praktikos ir ketina įžengti į Ispanijos dėvėtų drabužių rinką. „Zara Pre Owned” – bendrovės platforma, skirta pirkti ir parduoti dėvėtus „Zara” drabužius ir aksesuarus, – turėtų debiutuoti netrukus, o jos startas patvirtintas iki 2023 m. pabaigos.

Tai atskleidė „Inditex” generalinis direktorius Óscaras García Maceiras per „El Economista” organizuotą III mažmeninės prekybos ir plataus vartojimo prekių forumą. „Zara Pre-Owned” yra skirta drabužių gyvavimo ciklui pailginti, mados atliekoms mažinti ir atsakingam vartojimui skatinti palengvinant „Zara” gaminių perpardavimą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Svarbu tai, kad „Zara” neparduos naudotų prekių tiesiogiai klientams, o tarnaus kaip platforma, kurioje žmonės galės parduoti savo naudotus „Zara” drabužius, batus ir aksesuarus. Ši iniciatyva suteikia klientams galimybę išvalyti savo spintas ir kartu užsidirbti papildomų pajamų, o pirkėjams – įsigyti „Zara” drabužių už prieinamesnę kainą nei tradicinėje mažmeninėje prekyboje, įskaitant retus ir anksčiau išparduotus daiktus.

Nuo praėjusių metų lapkričio mėn. sėkmingai veikianti Jungtinėje Karalystėje ir neseniai, vos daugiau nei prieš mėnesį, pradėjusi veiklą Prancūzijoje, „Zara Pre Owned” ketina toliau plėstis į tarptautines rinkas. Óscaras García Maceiras pabrėžė: „Esame pasiryžę ir toliau investuoti, jei tai bus būtina tvariam grupės augimui ateityje.”

„Zara” įžengimas į dėvėtų drabužių rinką reiškia pastebimą mados pramonės poslinkį į tvaresnę ir atsakingesnę praktiką ir prisideda prie pasaulinių pastangų kovoti su mados pramonės poveikiu aplinkai.

Nekantriai laukiama „Zara Pre Owned” pradžia Ispanijoje pabrėžia prekės ženklo įsipareigojimą skatinti žiedinę ekonomiką ir mažinti su mados vartojimu susijusį poveikį aplinkai.

- Advertisement 4-

Naujausi