26.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiVIDEO - Tenerifės pietuose per du atskirus incidentus išgelbėti du parasparnininkai

VIDEO – Tenerifės pietuose per du atskirus incidentus išgelbėti du parasparnininkai

- Advertisement 3-


Per pastarąsias kelias dienas Tenerifės pietinėje dalyje įvyko du skirtingi incidentai, kurių metu pagalbos prireikė dviem parasparnininkams: vienas jų patyrė daugybinius sužalojimus nukritęs, o kitas liko pakibęs ant uolos Adechėje.

Trečiadienį Adechės savivaldybėje Ifonche nukrito 47 metų moteris, kuri patyrė daugybinius sužalojimus, ir jai prireikė medikų pagalbos.

Apie 13.30 val. gavusi pranešimą, skubios pagalbos tarnyba į nurodytą vietą išsiuntė atitinkamus išteklius, kur medikai suteikė jai pagalbą, o po to greitosios pagalbos automobiliu nuvežė į Playa Las Americas esančią „Hospiten Sur” ligoninę, kur ji buvo toliau gydoma.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Ketvirtadienį Skubios pagalbos tarnybų koordinavimo centras (CECOES) išsiuntė GES sraigtasparnį į Barranco del Inferno vietovę Adechėje, kai antram parasparnininkui prireikė pagalbos po to, kai jis liko kaboti ant uolos krašto griovio viršuje.

Nors gelbėjimo darbai buvo sudėtingi, įgulai pavyko nukentėjusį parasparnininką nuskraidinti į saugią vietą, nusileidus su lopšiu ant uolos galinio paviršiaus, kad sraigtasparnio smūgis jo nesužalotų. tada jis buvo nuskraidintas į Tenerifės ugniagesių konsorciumo sraigtasparnių aikštelę Adechėje, kur laukė Kanarų salų greitosios pagalbos tarnybos (SUC) greitosios pagalbos automobilis, kuris patvirtino, kad vyras nenukentėjo.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos