24 C
Tenerife
Trečiadienis, 22 rugsėjo, 2021
Reklama
PradžiaGran KanarijaGran Kanarija: Pasislėpę drabužinėje du plėšikai, suimti apiplėšimo vietoje

Gran Kanarija: Pasislėpę drabužinėje du plėšikai, suimti apiplėšimo vietoje

- Advertisement 3-

Nacionalinė policija sulaikė du 27-erių ir 29-erių metų vyrus Las Palmas de Gran Kanarijoje, už įsilaužimą į namą ir ketinimą jį apiplėšti. Atvykę į įvykio vietą pareigūną rado jaunuolius pasislėpusius rūbų spintoje.

Incidentas įvyko po to, kai suveikė namo, esančio Las Mesas rajone, Gran Kanarijos sostinėje signalizacija ir policijos pareigūnai išskubėjo į įvykio vietą.

Įvykio vietoje policininkai pastebėjo išlaužtus garažo vartus. Policininkams įžengus į namo vidų, paaiškėjo, kad įvyko įsilaužimas – visur tvyrojo netvarka, stalčiai buvo ištraukti, spintelės atidarytos, išstumdyti baldai. Atidžiau apžiūrėję įvykio vietą policininkai nustebo, nes rado plėšikus, pasislėpusius spintoje, šeimininkų miegamajame.

Vyrų asmenybės buvo identifikuotos, jie prisipažino, įsilaužę ir plėšę namus. Pareigūnai suėmė įtariamuosius ir per patikrą rado atsuktuvą, kurio pagalba ir buvo pažeisti garažo vartai.

Tyrimo eigoje buvo nustatyta, kad vyrai jau buvo patekę į pareigūnų akiratį. Sulaikytieji perduoti teisminei institucijai.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai