25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosKanarų salų ir Tenerifės savaitės naujienos trumpai: turizmo atsigavimas, gamtos reiškiniai ir...

Kanarų salų ir Tenerifės savaitės naujienos trumpai: turizmo atsigavimas, gamtos reiškiniai ir nusikalstamumas

- Advertisement 3-

Šią savaitę Kanarų salose ir Tenerifėje vyko intensyvus gyvenimas. Turizmas toliau atsigauna po COVID-19 pandemijos, tačiau nerimą kelia gamtos reiškiniai bei nusikalstamumas.

Turizmas

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

2022 m. Kanarų salos buvo Ispanijos turizmo atsigavimo lyderės. Jas aplankė daugiau nei 16 milijonų turistų, o tai yra 90% daugiau nei 2021 m. Šiemet Tenerifė taip pat sulaukia vis daugiau turistų, ypač iš JAV.

Tenerifės vyriausybė prognozuoja, kad šiemet salą aplankys daugiau nei 3 milijonai turistų iš JAV, o tai yra beveik 100% daugiau nei 2022 m. Šis augimas yra susijęs su keliomis priežastimis, įskaitant atšauktus COVID-19 kelionės ribojimus ir palankų JAV dolerio kursą.

Gamtos reiškiniai

Kanarų salose šią savaitę buvo užfiksuoti keli nedidelio stiprumo žemės drebėjimai. Dėl to nebuvo padaryta jokios žalos.

Tenerifėje šią savaitę buvo pranešta apie stiprius vėjus ir lietų, kurie sukėlė kai kurių kelio atkarpų uždarymą. Taip pat buvo uždarytas Tenerifės pietinio oro uosto vienas iš takų, tačiau tai nesukėlė didelių eilių.

Nusikalstamumas

Tenerifėje šią savaitę buvo suimtas vyras, įtariamas ginkluoto apiplėšimo padarymu. Taip pat buvo pranešta apie kelis smulkius nusikaltimus, įskaitant vagystes ir sumušimus.

Tenerifės policija pranešė, kad nusikalstamumas saloje yra mažesnis nei prieš pandemiją. Tačiau pastaraisiais metais pastebėtas nedidelis nusikalstamumo augimas, ypač susijęs su smulkiais nusikaltimais.

Teidės atstatymo darbai

Tenerifės vyriausybė pradeda Teidės atstatymo darbus po gaisro, kuris salos aukščiausią viršūnę nusiaubė 2022 m. liepos mėn.

Gaisras sunaikino apie 300 hektarų miškų ir paskirstė tūkstančius žmonių. Atstatymo darbai turėtų trukti kelerius metus ir kainuoti apie 100 milijonų eurų.

Užsieniečiai nekilnojamojo turto pirkėjai

Kanarų salos yra vienas iš regionų, kuriuose užsieniečiai perka daugiausiai namų. 2022 m. užsieniečiai įsigijo daugiau nei 10 000 namų Kanarų salose, o tai yra 35% daugiau nei 2021 m.

Dauguma užsieniečių, perkančių namus Kanarų salose, yra iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos ir Prancūzijos. Jie dažniausiai renkasi gyventi Tenerifėje, Gran Kanarijoje ir La Palma salose.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO