25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaOraiKanarų salų link keliauja šiltas orų frontas

Kanarų salų link keliauja šiltas orų frontas

- Advertisement 3-


Kaip pranešė Valstybinė meteorologijos agentūra (AEMET), Kanarų salose nuo šio savaitgalio temperatūra bus aukštesnė nei įprastai gruodžio mėnesį, nes atkeliauja šilta oro masė ir kalima.

AEMET vietinis atstovas Kanarų saloms Davidas Suárezas paskelbė prognozę, kurioje numatoma, kad savaitgalį temperatūra apskritai pakils, o termometrų stulpeliai gali pakilti iki 28 °C. Tačiau dėl tokio temperatūros šuolio, kuris laikomas neįprastu šiam sezonui, salose neturėtų būti perspėjimų dėl karščio.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Prognozuojama, kad dėl numatomo šiltojo laikotarpio salyne vyraus giedras dangus, tačiau tuo laikotarpiu gali atsirasti rūkas.

AEMET ataskaitoje, kuria dalijasi savo socialinių tinklų profiliuose, nurodoma, kad temperatūra žemyninėje Ispanijos dalyje gali pakilti net 6°C virš gruodžio mėnesio normos. Ši orų anomalija prilyginama sąlygoms, kurios paprastai būdingos spalio viduryje ar pabaigoje, o ne gruodžio viduryje.

Šio šiltojo laikotarpio intensyvumas toks didelis, kad, remiantis AEMET duomenimis, gruodžio 11 ir 12 dienos gali tapti šilčiausiomis gruodžio mėnesio dienomis nuo 1940 m., kai buvo pradėti registruoti duomenys.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock