25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasTenerifės paplūdimio kinas sugrįžta rugpjūtį ir yra nemokamas!

Tenerifės paplūdimio kinas sugrįžta rugpjūtį ir yra nemokamas!

- Advertisement 3-


Praėjusiais metais išpopuliarėjęs „vasaros kinas” grįžta į Tenerifės paplūdimį ir nuo rugpjūčio 14undefined iki 19th d. kiekvieną vakarą nemokamai rodys vis kitą filmą!

Los Realejos miestelis vėl taps kino mėgėjų, kurie rankose laikys rankšluosčius, kad galėtų gulėti paplūdimyje ir nuo 9 val. mėgautis šešiais skirtingais filmais, dėmesio centre.Apie tai, kad El Socorro paplūdimys vėl bus visiškai nemokamas, paskelbė Los Realejos miesto meras Adolfo Gonzálezas, jaunimo reikalų tarybos narys Josué Bacallado ir rajono savivaldybės technikas Césaras Gonzálezas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Los Realejos miesto meras Adolfo Gonzálezas kartu su jaunimo reikalų tarybos nariu Josué Bacallado ir rajono savivaldybės techniku César González paskelbė, kad El Socorro paplūdimys vėl bus visiškai nemokamas vietos gyventojams ir svečiams;
Rugpjūčio 14 d., pirmadienis

: „Juros periodo pasaulis”

Antradienis, 15th: ‘Warcraft’

Trečiadienis, rugpjūčio 16 d.: „Williamso metodas”th
Ketvirtadienis 17
: ‘Mama arba tėtis’

Penktadienis 18th: ‘Ainbo, Amazonės karys’

Šeštadienis 19th:
ththMajoras Gonzálezas pabrėžė, kad šis renginys buvo pageidaujamas savivaldybės gyventojų ir tapo unikaliu kultūros ir pramogų deriniu nepakartojamoje gamtos aplinkoje, kultiniame paplūdimyje. Į kino seansus susirenka šimtai žmonių iš visos salos ir sukuriami stebuklingi vasaros vakarai.

undefined

Tenerifes papludimio kinas sugrizta rugpjuti ir yra nemokamas

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos