25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasTenerifės nuomotojo, kuris negali iškeldinti nuomininko, nors skola siekia 16 000 eurų,...

Tenerifės nuomotojo, kuris negali iškeldinti nuomininko, nors skola siekia 16 000 eurų, nusivylimas

- Advertisement 3-


Nekilnojamojo turto rinka ir toliau susiduria su sunkumais, kurie vargina ir būsto savininkus, ir nuomininkus. Tokios problemos kaip gyvenamųjų būstų trūkumas, prie kurio prisidėjo ir išaugęs poilsio namų skaičius, infliacija, sukėlusi neįperkamas nuomos kainas, ir galiausiai teisinio tikrumo trūkumas, dėl kurio būsto savininkai baiminasi palikti savo būstą nemokaus asmens rankose

Naujasis būsto įstatymas dar labiau apsunkina būsto savininkų padėtį, ir šią keblią situaciją iliustruoja šią savaitę vietos spaudoje pasirodęs atvejis, susijęs su nekilnojamojo turto savininku Luisu Javieru, gyvenančiu Las Chafiras mieste Tenerifės pietuose.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jis išnuomojo savo turtą moteriai prieš pandemiją, kuri daugiau kaip trejus metus nemokėjo 430 eurų mėnesinio nuomos mokesčio, įskaitant sąskaitas, ir iš viso sukaupė beveik 16 000 eurų skolą, negalėdama jos iškeldinti.

Susidūręs su tokia baisia padėtimi, Luisas ėmėsi teisinių veiksmų ir teismas priėmė jam palankų sprendimą, suteikdamas teisę tęsti nemokančios nuomininkės iškeldinimo procedūrą. Tačiau netikėtai įvykių eigoje nuomininkė, kuriai grėsė benamystės pavojus, kreipėsi į San Miguelio rotušę, tvirtindama, kad yra nėščia, ir taip sustabdė iškeldinimo procesą.

Teisminė kova Luiso prislėgė ir iki šiol jam kainavo papildomus 6 000 eurų teisinėms išlaidoms padengti. Deja, teisminiai procesai kol kas neišsprendė jo sunkios padėties, todėl tarp asmeninių išlaidų ir nuomininkės nemokėjimo naštos jis rizikuoja prarasti namus, jei greitai nebus rastas sprendimas.

Pareiškime COPE radijui Luisas pasidalijo sudėtingomis aplinkybėmis, su kuriomis jis susiduria, ir išreiškė būtinybę skubiai išspręsti situaciją, kol benamystės pavojus jam netapo realybe.

Kai susiklosto tokios beprotiškos situacijos kaip ši, ar reikia stebėtis, kad nuomotojai reikalauja tiek daug dokumentų, prieš išnuomodami nekilnojamąjį turtą ilgam laikui arba nuspręsdami jį išnuomoti atostogoms per internetines rezervavimo platformas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO