33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmas"Ryanair" pristato aštuonis naujus maršrutus į Tenerifę, įskaitant skrydžius iš Kardifo

„Ryanair” pristato aštuonis naujus maršrutus į Tenerifę, įskaitant skrydžius iš Kardifo

- Advertisement 3-


Vakar (antradienį) „Ryanair” paskelbė apie aštuonių naujų maršrutų į Tenerifę pradžią ir dar dviejų lėktuvų dislokavimą pietiniame oro uoste, taigi iš viso ateinančiam vasaros sezonui bus naudojami keturi lėktuvai.

Apie naujus maršrutus buvo paskelbta Cabildo būstinėje, kur „Ryanair” vadybininkė Ispanijoje Elena Cabrera kartu su Tenerifės turizmo ministru Lope Afonso ir „Turismo de Tenerife” generaline direktore Dimple Melwani pristatė šiuos planus.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pagilinus Airijos oro linijų bendrovės veiklą, 2024 m. vasarą Tenerifė galės mėgautis 22 naujais skrydžiais, o tai reiškia, kad į salą bus skraidinama 287 388 papildomomis lėktuvo vietomis. Tuo tarpu šiuo metu vykstančiam žiemos sezonui laisvų vietų į salą iš visų rinkų padaugėjo iki 4,6 mln., t. y. 12 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

Atvirai nusiteikęs Afonso patvirtino, kad „Ryanair” yra „įsipareigojusi šiai vietovei ir atsakingai ją valdo”, gali pasigirti tvariu lėktuvų parku, kuris dabar sudaro 75 proc. jos vykdomų skrydžių iš Tenerifės. „Jau dabar galime patvirtinti, kad 2024 m. bus fantastiški turizmo metai. Turime pasinaudoti šia galimybe, kad pasiektume kuo didesnį augimą ir ekonominį bei socialinį pelningumą”, – sakė jis ir pridūrė, kad Tenerifė stiprina savo susisiekimą, kuris jau dabar yra geriausias visame salyne

Melwani tvirtina, kad Tenerifė yra geriausią susisiekimą turinti sala. „Pradedame vykdyti aštuonis naujus maršrutus, kurie leis mums atkurti ryšius su rinkomis, kurių nepasiekėme, pavyzdžiui, Marakešu (Marokas) ir Knocku (Airija), ir išplėsti galimybę į Tenerifę atvežti daugiau lankytojų bei susisiekti su kitomis kryptimis”, – pabrėžė ji.

Aštuoni nauji vasaros maršrutai, kuriais „Ryanair” skraidins į salą: Kardifas (Jungtinė Karalystė), Knockas (Airija), Marakešas (Marokas), Budapeštas (Vengrija), Memmingenas ir Diuseldorfas-Veizė (Vokietija), Piza (Italija) ir Tulūza (Prancūzija).

Šie nauji maršrutai papildys 47 maršrutus, kuriais oro transporto bendrovė jau skraidina į Tenerifę, taigi iš viso jų bus 55, įskaitant šešis maršrutus iš Šiaurės Tenerifės oro uosto.

Laikoma, kad „Ryanair” keleivių srautas į salą iš viso padidės 18 %, palyginti su dabartiniu lygiu, ir pasieks 1,9 mln. keleivių. Cabrera atskleidė, kad visos oro linijų bendrovės investicijos į Tenerifę išaugs iki 400 mln. eurų.

Ryanair pristato astuonis naujus marsrutus i Tenerife iskaitant skrydzius is Kardifo

Cabrera pabrėžė: „Nauji „Ryanair” maršrutai suteikia Tenerifės gyventojams ir svečiams dar daugiau galimybių rinktis savaitgalius, išvykas į miestą ir vasaros atostogas”, o po to atskleidė, kad bendrovė pradės trijų dienų reklaminį pasiūlymą, kurio kaina bus vos 30 eurų.

- Advertisement 4-

Naujausi